Інформація про Вадим Єрмолаєв

Нерухомість, алкоголь, АПК

Вадим Єрмолаєв /vadymiermolaiev.info
$220 млн (2021 рік)

Профайл

Досьє
Одружений, четверо дітей
Місце народження
Дніпро

Рейтинг найбагатших воєнного часу

Вадим Єрмолаєв повідомив Forbes, що з 2017 року в нього тільки кіпрський паспорт. «Чому це відбулось? Хочу мати міжнародний захист. Українська судова система, м’яко кажучи, не ідеальна, а податкова не об’єктивна», – сказав бізнесмен у коментарі Forbes. Він додав: «Мені дуже подобається наша Україна. І під час війни проводжу максимально дозволений законом час. Після війни збираюсь розвивати свій бізнес в Україні».

За правилами Forbes до списку найбагатших входять тільки громадяни України. Воєнний рік був скупим на хороші новини для найбільшого девелопера Дніпра:

  • Бізнесмен став одним із фігурантів репортажу видання «Українська правда» «Батальйон Монако». Державне бюро розслідувань відкрило справу щодо перетину кордону 84 фігурантами списку. Єрмолаєв громадянин Кіпру і батько чотирьох дітей, навряд чи у ДБР будуть до нього питання.
  • Влітку проти Єрмолаєва було проведено масовану інформаційну кампанію: десятки другорядних ЗМІ звинувачували його у співпраці з Росією. Єрмолаєв погрожував подати на них до суду.
  • Росіяни зруйнували його літак Gulfstream G 150, коли обстрілювали аеропорт Дніпра. Компанія Єрмолаєва вимагає у Дніпровському господарському суді 259 млн грн компенсації від РФ.

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Група «Алеф» Єрмолаєва після 12‑річної перерви відновила будівництво комплексу «Брама» у Дніпрі. Одна із веж, на 54 поверхи, може стати найвищою житловою будівлею в Україні. Бізнесмен також запустив найбільшу в Україні теплову електростанцію на біомасі потужністю 16 МВт.

25 найбільших рантьє

Орендний дохід: $16 млн 

Основні об’єкти: ТРЦ «МІСТ-сіті», «Каскад плаза», ТБЦ «Босфор»

«Людина, яка змінила зовнішній вигляд Дніпра» – так називають Вадима Єрмолаєва, 52, у рідному місті. Він не звик спочивати на лаврах. Це підтверджують нові проєкти, що їх анонсував його холдинг «Алеф» у Дніпрі. У грудні 2020 року підприємець почав зводити Ermolaev Center. Об’єкт містить 32 000 кв. м торгової, офісної та житлової нерухомості, підземний паркінг та експлуатований дах. Після 12-річної перерви Єрмолаєв відновив будівництво багатофункціонального комплексу «Брама» – до нього ввійде торгово-діловий центр «Перехрестя». У планах будівництво 54-поверхового житлового хмарочоса, який може стати найвищим в Україні.

Нерухомість – не єдина сфера інтересів Єрмолаєва. «Алеф» виробляє газобетон, ПВХ-профілі, безшовні труби, дентальні імплантати і вирощує елітні сорти яблук.

Цитата (інтерв’ю засновникові Young Business Сlub Андрію Остапчуку): «Торгові центри були і будуть завжди. Зміняться їхні формати».

100 найбагатших українців 2020

Мало хто вплинув на вигляд Дніпра так, як Вадим Єрмолаєв. І це ще не кінець: минулого року його корпорація «Алеф» представила план спорудження в центрі міста нового бульвару і двох багатофункціональних комплексів. Головною їхньою особливістю обіцяють бути перші в Україні повністю автоматизовані стоянки. Хоча бізнесмен «горить» будівництвом, молоді у своєму YouTube-інтервʼю він радить інвестувати в IT. Утім сфера інтересів «Алефа» не обмежується забудовою: їхні яблука, зубні імплантати та соняшникові концентрати освоюють закордонні ринки, а на території одного із заводів будують найпотужнішу в країні електростанцію на біопаливі.

Матеріали по темі
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд