Більше не олігарх? Ахметов знайшов рівновагу з владою, але втратив медійні й політичні інструменти впливу. Що допоможе відіграти втрачене після війни? /надано пресслужбою СКМ
Категорія
Найбагатші
Дата

Війна Ахметова. Як російська агресія змінила стратегію найбагатшого українця. Велика історія від Forbes

Більше не олігарх? Ахметов знайшов рівновагу з владою, але втратив медійні й політичні інструменти впливу. Що допоможе відіграти втрачене після війни? Фото надано пресслужбою СКМ

Рінат Ахметов втратив багато бізнес-активів, медійні й політичні інструменти впливу. Але знайшов рівновагу з владою. Що допоможе відіграти втрачене після війни?

Новий номер журналу Forbes Україна

Новий номер журналу Forbes Україна

Цей матеріал із останнього номеру Forbes. Придбати його можна за цим посиланням. У номері: детальний огляд статків найбільших українських бізнесменів, підприємці року Климов і Поперешнюк, останній мільярд Фрідмана, шлях Grammarly, бренд тактичного одягу M‐TAC та загалом майже два десятки текстів.

На зустрічі великого бізнесу із президентом 23 лютого найбільша українська бізнес‑група System Capital Management (SCM) висадила наймасовіший «десант». Крім мільярдера Ріната Ахметова, 56, на Банкову приїхали СЕО «Метінвесту» Юрій Риженков, 46, СЕО ДТЕК Максим Тімченко, 47, та директорка з комунікацій SCM Наталя Ємченко, 46. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні