Фото надане ABInbev Efes Україна
Категория
Партнерский материал
Дата

Броварні ABInBev Efes Україна зачинені. Як компанія працює та підтримує країну зараз

Фото надане ABInbev Efes Україна

AB InBev Efes Україна – одна з провідних броварень країни, що спеціалізується на продажі пива, сидру та квасу. Портфель компанії представлений такими брендами як Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, а також «Чернігівське», «Рогань», «Янтар» та ін.

Усі підрозділи броварень та БСЦ у Миколаєві, Чернігові, Харкові, що працевлаштовували близько 1800 людей, наразі закриті.

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Як ваш бізнес допомагає із забезпеченням військових та цивільних? 

Допомога людям і місцевим громадам завжди була та залишається нашим пріоритетом, тому компанія здійснює низку ініціатив для підтримки зусиль із надання гуманітарної допомоги:

  • AB InBev разом зі своїм партнером зі спільного підприємства Anadolu Efes надає критичну допомогу нашим 1800 співробітникам в Україні та їхнім родинам, включно з наданням житла та фінансовою підтримкою.
  • 3 млн пляшок гуманітарної питної води були налиті у бельгійському Левені й доставлені в Україну, зокрема у регіони, які найбільше цього потребують.
  • У партнерстві з бельгійським ритейлером Colruyt та фармацевтичною компанією New Pharma AB InBev постачає ліки, харчові продукти та засоби гігієни;
  • AB InBev уже пожертвувала Червоному Хресту $1 млн. Пожертви співробітників склали близько $1 млн, які також надійшли до благодійної установи.
  • У Великій Британії, Бельгії, Німеччині, Нідерландах, Італії, Франції, Польщі, Данії, Австрії, Швейцарії, Колумбії та Бразилії AB InBev запускає найпопулярніше українське пиво – «Чернігівське». AB InBev гарантує щонайменше $5 млн від цієї ініціативи, водночас весь прибуток буде розподілено між визначеними неурядовими організаціями, включно з Caritas International, для підтримки зусиль із надання гуманітарної допомоги.
  • У співпраці з місцевими благодійними фондами компанія забезпечує людей у своїх домашніх регіонах (Миколаїв, Харків, Чернігів) і у Києві харчами, засобами гігієни, ліками, водою та паливом.

Вы нашли ошибку или неточность?

Оставьте отзыв для редакции. Мы учтем ваши замечания как можно скорее.

Исправить
Предыдущий слайд
Следующий слайд
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине