Фото надане ABInbev Efes Україна
Категория
Партнерский материал
Дата

Броварні ABInBev Efes Україна зачинені. Як компанія працює та підтримує країну зараз

Фото надане ABInbev Efes Україна

AB InBev Efes Україна – одна з провідних броварень країни, що спеціалізується на продажі пива, сидру та квасу. Портфель компанії представлений такими брендами як Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, а також «Чернігівське», «Рогань», «Янтар» та ін.

Усі підрозділи броварень та БСЦ у Миколаєві, Чернігові, Харкові, що працевлаштовували близько 1800 людей, наразі закриті.

Список крупнейших экспортеров, год войны Зеленского, приключения Баффета в Украине, реанимация бизнеса Rozetka и еще два десятка эксклюзивных материалов. Forbes Украина выпустила новый номер журнала. Купить его с бесплатной доставкой можно по этой ссылке.

Як ваш бізнес допомагає із забезпеченням військових та цивільних? 

Допомога людям і місцевим громадам завжди була та залишається нашим пріоритетом, тому компанія здійснює низку ініціатив для підтримки зусиль із надання гуманітарної допомоги:

  • AB InBev разом зі своїм партнером зі спільного підприємства Anadolu Efes надає критичну допомогу нашим 1800 співробітникам в Україні та їхнім родинам, включно з наданням житла та фінансовою підтримкою.
  • 3 млн пляшок гуманітарної питної води були налиті у бельгійському Левені й доставлені в Україну, зокрема у регіони, які найбільше цього потребують.
  • У партнерстві з бельгійським ритейлером Colruyt та фармацевтичною компанією New Pharma AB InBev постачає ліки, харчові продукти та засоби гігієни;
  • AB InBev уже пожертвувала Червоному Хресту $1 млн. Пожертви співробітників склали близько $1 млн, які також надійшли до благодійної установи.
  • У Великій Британії, Бельгії, Німеччині, Нідерландах, Італії, Франції, Польщі, Данії, Австрії, Швейцарії, Колумбії та Бразилії AB InBev запускає найпопулярніше українське пиво – «Чернігівське». AB InBev гарантує щонайменше $5 млн від цієї ініціативи, водночас весь прибуток буде розподілено між визначеними неурядовими організаціями, включно з Caritas International, для підтримки зусиль із надання гуманітарної допомоги.
  • У співпраці з місцевими благодійними фондами компанія забезпечує людей у своїх домашніх регіонах (Миколаїв, Харків, Чернігів) і у Києві харчами, засобами гігієни, ліками, водою та паливом.
Новый выпуск Forbes Ukraine

Заказывайте с бесплатной курьерской доставкой по Украине