Хто буде голубами та яструбами у команді кандидатки у президенти США і демократки Камали Гарріс? Пояснює Роберт Гемілтон, аналітик Foreign Policy Research Institute з 30-річним досвідом в армії США
Роберт Гемілтон 30 років віддав кар’єрі в армії. Переважно був офіцером з питань Євразії, досяг звання полковника та служив у Саудівській Аравії, Іраку, Німеччині, Білорусі, Катарі, Афганістані, Грузії, Пакистані й Кувейті.
З освітою бакалавра Військової академії США, ступенем магістра сучасних російських досліджень та Ph.D. з політології Університету Вірджинії він викладав євразійські дослідження у Військовому коледжі армії США.
Наразі очолює євразійські дослідження у Foreign Policy Research Institute. Наприкінці липня Гемілтон написав колонку для The Hill, в якій розкритикував нерішучий підхід адміністрації Джо Байдена до України та закликав Камалу Гарріс до більш «м’язового підходу» у зовнішній політиці в разі перемоги.
Forbes Ukraine поговорив з ним про суперництво між Трампом і Гарріс, їхні червоні лінії та команду Гарріс у разі перемоги.
Розмова відредагована та скорочена для зрозумілості.
Про війну на виснаження
У колонці для The Hill ви писали, що адміністрація Байдена була надто нерішучою, а його каденція відзначена небажанням йти на ризик у протистоянні з диктаторами. Чи змінить це Гарріс у разі перемоги?
Можливо. Демократична партія виступає за більш ціннісну зовнішню політику. Слова «демократія», «права людини», «універсальні цінності» частіше згадуються у промовах демократів, ніж республіканців. Тому зовнішня політика Гарріс відповідатиме тональності Байдена.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.