Співвласник EVA та Varus Руслан Шостак /Антон Забєльський для Forbes Ukraine
Категорія
Компанії
Дата

«Будуємо те, що не можна зруйнувати під час війни». Як трансформує свій бізнес Руслан Шостак. Інтервʼю зі співвласником EVA та Varus про ритейл, логістику і нові проєкти

Співвласник EVA та Varus Руслан Шостак Фото Антон Забєльський для Forbes Ukraine

Співвласник EVA та Varus Руслан Шостак обʼєднав 17 своїх і партнерських компаній у корпорацію «Тервін». Цього року вона вийде на товарообіг у 65 млрд грн. До ритейлу додались платіжні сервіси та будівництво великого логістичного проєкту. Як зміниться його бізнес у 2024 році

📲 45 секунд – на один пост, 20 хвилин на день, щоб дізнатися головні економічні та бізнесові новини. Підписуйтеся на Telegram-канал Forbes Ukraine, щоб економити час.

Уродженець Дніпра Руслан Шостак, 50, зайнявся бізнесом майже 30 років тому, ще студентом Придніпровської будівельної академії. 2002 року разом із Вадимом Тугаєм заснував мережу магазинів EVA. За два роки після старту Тугай вирішив розвивати власну мережу – Prostor, яка відтоді стала одним з основних конкурентів EVA. 

Основним бізнес-партнером Шостака став засновник корпорації «Ольвія» Валерій Кіптик. Їм також належить мережа супермаркетів Varus, оптовий торговець «Крайтекс-Сервіс», складська нерухомість. Компаньйони розподілили ролі й дотримуються домовленостей: Кіптик – інвестор і не втручається в операційну діяльність, якою займається Шостак. За 20 років вони перетворили свій бізнес на компанію з десятками мільярдів товарообігу. 

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні