Forbes Digital
Категорія
Компанії
Дата

Ковбаси від Косюка. Forbes Ukraine дізнався, що МХП випускатиме курячу шинку і сосиски «Наша Ряба». Кому з виробників варто хвилюватися?

3 хв читання

Поширити
прес-служба

Над запуском нової лінійки м'ясо-ковбасних виробів повністю з курятини працювала команда з 10 людей протягом шести місяців. Фото прес-служба

Прослухати матеріал

05:13 хвилин
x1
  • 1
  • 1.25
  • 1.5
  • 1.75
  • 2.0
00:00 / 05:13
Озвучено за допомогою штучного інтелекту

У квітні 2025 року МХП запустить нову лінійку продуктів, повністю виготовлених з курятини «Наша Ряба». Серед них – ковбаса, сосиски та шинка. Спочатку продукція зʼявиться у 400–600 франчайзингових магазинах компанії, згодом – у національних мережах. Чи вистачить місця для нового гравця на ринку, де працюють десятки виробників?

Заощаджуйте, отримуючи 6 журналів за ціною 4

Купуйте річну передплату на шість журналів Forbes Ukraine за 1 799 грн замість 2 400 грн. Читайте головні історії українського бізнесу, ексклюзивні рейтинги та глибоку аналітику в кожному номері.

Купити

У портфелі МХП уже є два м’ясо-ковбасні бренди: «Бащинський» на 100 позицій та «Смачно-Однозначно» – 20 позицій. З квітня компанія Юрія Косюка випускатиме нову лінію під брендом «Наша Ряба» – виключно з курятини. 

«Над запуском працювала команда з 10 людей упродовж шести місяців», – каже заступник голови правління МХП з маркетингу Олег Шмуляєв. Компанія шукала продукт, який дозволить відокремитись від конкурентів та «закрити болі» стосовно складу продукції, пояснює він.

Ви знайшли помилку чи неточність?