Ciklum, Андрій Оксенюк /пресслужба компанії
Категорія
Інновації
Дата

Forbes Digital

«Мобілізація і бронювання – питання номер один». Виторг однієї з найбільших ІТ-компаній Ciklum просів на 8% у першому кварталі. Інтерв’ю про можливість зростання, M&A угоди та експансію в Індію

9 хв читання

Фінансовий директор однієї з найбільших українських ІТ-компаній Ciklum Андрій Оксенюк Фото пресслужба компанії

У 2024-му українським сервісним ІТ-компаніям все ще важко залучати нових замовників. На рахунку аутсорсера Ciklum – мінімум три нових клієнти за п’ять місяців поточного року. Про причини просідання бізнесу, підкорення нових ринків та M&A угоди – інтерв’ю фінансового директора Ciklum Андрія Оксенюка

⚡️Інвестуйте у свої знання з сайтом Forbes. Лише з 18 по 21 липня знижка 40% за промокодом FLASH. Отримайте доступ до матеріалів, які формують лідерів. Підписуйтеся.

Одна з найбільших українських сервісних ІТ-компаній Ciklum, яка розробляє програмне забезпечення на замовлення, на початку року здивувала новим придбанням. У лютому вона придбала американську IT-компанію Infogen.

Угода відбулася після не надто вдалого року для Ciklum. У 2023-му її виторг упав найбільше серед інших IT-компаній – майже на 21%, і склав 3,8 млрд грн, за даними YouControl. Перший квартал 2024-го також показав падіння, розповідає фінансовий директор Андрій Оксенюк, проте він сподівається змінити тренд.

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд
В новому журналі Forbes Ukraine: список NEXT 250 перспективних компаній малого та середнього бізнесу

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні