69% українських підприємців мають або розробляють антикризовий план дій. 85% з них розробляли плани самостійно на рівні топменеджменту та робочих груп у компаніях. Про це свідчать результати опитування представників бізнесу, яке провела бізнес-школа Українського католицького університету (LvBS).
За 107 років існування Forbes логотип змінювався 18 разів, але таким авангардним і вільним світ його бачить вперше. В новому числі журналу Forbes Ukraine: сучасне мистецтво, топ-50 благодійних фондів, альтернативна енергетика, 30 до 30. Замовляйте вже зараз!
Ключові факти
- У кризовому менеджменті на сьогодні є два варіанти планів: BCP (Business Continuity plan) та ERP (Emergency Response plan). Згідно з опитуванням, 43% розробили BCP або ERP, 26% – у процесі підготовки. Тільки 2% респондентів не планують розглядати альтернативний план дій у разі ескалації, розповіла СЕО бізнес-школи Ярина Бойчук.
- Більшість опитаних роботодавців (73%) активно комунікують задля підтримки співробітників. 15% респондентів не проводять таких кампаній, 12,2% – ще не розпочали комунікації. Серед інструментів комунікації – листи від менеджменту та загальні зустрічі (55%), постійне інформування співробітників щодо ситуації в країні та у компанії (45,6%), обговорення пунктів антикризового плану з командами (34,2%), навчання щодо надання першої домедичної допомоги (18,1%).
- Анонімне опитування проходило 16–21 лютого, опитані 150 респондентів, які є учасниками та випускниками програм LvBS. Понад половина опитаних (66%) – представники середнього бізнесу в Україні, здебільшого це власники й топменеджери (65%), а також спеціалісти з управління персоналом (22%). Серед опитаних: 47% працюють у галузі ІТ; 37% – у медичному, освітньому, фінансовому, громадському секторі, будівництві та HoReCa; 16% – належать до промисловості.
Контекст
Бізнес-школа LvBS заснована у Львові 14 років тому Українським католицьким університетом та провідними компаніями з різних галузей. LvBS перебуває у постійному контакті з лідерами бізнесів, які входять до спільноти бізнес-школи, та досліджує, які кризові фактори найбільше впливають на український бізнес.
Президент РФ Володимир Путін визнав «незалежність» псевдореспублік ОРДЛО, Держдума ратифікувала договори «про дружбу, співпрацю та взаємну допомогу» з так званими «ЛНР» та «ДНР», після чого Росія ввела війська в ОРДЛО. Україна кваліфікує дії РФ як порушення суверенітету та територіальної цілісності держави, заявив президент Володимир Зеленський.
Зеленський підписав указ про призов військовослужбовців запасу через збільшення військової загрози з боку Росії. Йдеться виключно про громадян, зарахованих до оперативного резерву, наголосив він.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.