Категорія
Новини
Дата

Акції Netflix обвалилися на 20%. Прогноз щодо зростання підписників набагато нижчий від очікуваного

Акції стрімінгового сервісу Netflix впали на 20% після публікації прогнозу зростання підписників, пише The Wall Street Journal. Аналітики прогнозували набагато більше зростання.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • У першому кварталі 2022 року Netflix очікує зростання підписників на 2,5 млн, тоді як за аналогічний період минулого року він становив 4 млн. Аналітики прогнозували зростання на 5,8 млн, пише WSJ.
  • Кількість підписників у четвертому кварталі 2021 року збільшилась на 8,3 млн. Це менше, ніж за аналогічний період 2020 року (8,5 млн).
  • Зростання підписників поки що не «повернулося до рівнів, що існували до COVID-19», заявили в Netflix. Серед причин компанія називає поширення коронавірусу і економічні труднощі в деяких країнах, зокрема Латинської Америки.
  • Виторг Netflix за квартал зріс на 16% до $7,71 млрд, що відповідає прогнозам аналітиків. Квартальний прибуток досяг $607,4 млн порівняно з $542,2 млн роком раніше.

Контекст

Одним із факторів зниження прогнозів може бути зростаюча конкуренція. Netflix доводиться конкурувати з новими стрімінговими платформами, включаючи Disney+ та HBO Max. У грудні на Disney+ та Paramount+ спостерігався сплеск завантажень додатків, зазначають аналітики UBS.

Раніше Netflix підвищив ціну на підписку у США та Канаді, що стало першим підвищенням із 2020 року.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні