Категорія
Новини
Дата

Авіакомпанія Ryanair не планує припиняти польоти в Україну

Лоукостер Ryanair продовжить літати в Україну, заявив виконавчий директор Майкл О’Лірі на пресконференції в Лісабоні. Авіакомпанія не бачить причин для припинення польотів, пише Reuters.

Telegram-канал Forbes – ультимативний гід у світі українського бізнесу. Підписатись на канал

Ключові факти

  • Ryanair продовжить літати в Україну, поки Європейська агенція авіаційної безпеки не повідомить, що летіти в Україну небезпечно, зауважив О’Лірі.
  • Щодо планів розміщення до 20 літаків в Україні протягом наступних кількох років О’Лірі сказав, що Ryanair моніторить ситуацію в Україні щодня і країна залишатиметься «великим потенційним ринком, якщо не буде «радянського» вторгнення».
  • У системі бронювання квитків на сайті компанії доступні рейси з п’яти міст: Києва, Харкова, Одеси, Львова та Херсона.

Контекст

Міжнародні компанії, які займаються страхуванням авіаперевезень, на вихідних заявили, що з 14 лютого припиняють страхувати літаки для польотів над Україною через високі ризики бойових дій.

Уряд України виділив 16,6 млрд грн із резервного фонду держбюджету для гарантування безпеки польотів у повітряному просторі України. Сума покриває страхові випадки для не менше ніж 23 повітряних суден.

МАУ відправила до Іспанії пʼять літаків у зв’язку з зовнішньополітичною ситуацією. 13 лютого українська SkyUp призупинила продаж квитків на вильоти з України з 14 по 16 лютого. Однак 14 лютого авіаперевізник заявив, що відновлює продаж квитків на всі рейси. Українська Bees Airline переганяє літаки до Франції. 

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні