Категорія
Новини
Дата

Британський люксовий бренд Paul Smith йде з Росії. Компанія жалкує, що не зробила це раніше

Британський люксовий бренд Paul Smith припинив роботу в Росії і висловив жаль, що не зробив цього раніше, пише Financial Times.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Минулого тижня будинок моди опинився в центрі уваги після появи в газеті Daily Mail інформації про те, що Paul Smith, як і раніше, продає свою продукцію в РФ через франчайзингового партнера.
  • За даними видання, компанія поставила нову колекцію одягу та аксесуарів принаймні в один московський магазин.
  • В Paul Smith визнали, що зробили помилку. «Тепер ми розуміємо, що було помилкою дозволяти цим магазинам працювати під нашим імʼям на тлі воєнних дій на території України», — сказав представник модного будинку.
  • В компанії зазначили, що вимагали закриття цих магазинів і припинили всі постачання дистрибʼютору.

Контекст

Paul Smith відкрив свій перший бутик у Ноттінгемі у 1970 році. Наразі бренд має понад 100 магазинів по всьому світу.

У березні 2022 року модні бренди Louis Vuitton, Hermes, Chanel, Gucci, Balenciaga та Yves Saint Laurent заявили, що припиняють роботу в Росії через вторгнення в Україну. Багато брендів побоювалися репутаційної та етичної негативної реакції через те, що вони залишилися в країні. Президент України Володимир Зеленський у березні 2022 року заявив Конгресу США, що західний бізнес має піти з Росії, «бо вона залита нашою кров’ю».

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні