Категорія
Новини
Дата

Данська Carlsberg планує до літа продати всі активи в Росії

Пивоварна компанія Carlsberg (Данія) планує протягом весни продати всі активи у Росії. Про це йдеться в повідомленні пресслужби компанії.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Виконавчий директор Carlsberg Кеєс тʼХарт зазначив, що залишатиметься на посаді ще пів року, що дасть змогу йому «завершити продаж російського бізнесу до літа».

Контекст

Carlsberg Group оголосила про свій вихід з РФ та продаж підприємств наприкінці березня минулого року. Компанія зазначила, що продовжить виробництво в Росії, поки шукатиме нового власника.

У Росії Carlsberg володіє пивоварною компанією «Балтика», яка управляє заводами у восьми містах країни: у Воронежі, Новосибірську, Ростові-на-Дону, Самарі, Санкт-Петербурзі, Тулі, Хабаровську та Ярославлі. Компанія оцінює свою частку на російському ринку приблизно у 27%.

У 2021 році виручка російського бізнесу Carlsberg становила 6,5 млрд данських крон, операційний прибуток – 682 млн датських крон (близько $1 млрд та $100 млн відповідно).

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні