Через протести на заводі в Китаї Apple недорахується 6 млн iPhone – Bloomberg /Getty Images
Категорія
Новини
Дата

Через протести на заводі в Китаї Apple недорахується 6 млн iPhone – Bloomberg

Getty Images

Протести на ключовому виробництві Apple в китайському Чженчжоу, ймовірно, призведуть до скорочення виробництва iPhone Pro на близько 6 млн одиниць в 2022 році, пише Bloomberg із посиланням на джерела.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • За словами співрозмовника, ситуація на заводі залишається нестабільною, і оцінка втраченого виробництва може зрости.
  • Багато що залежатиме від того, як швидко тайванська компанія Foxconn Technology Group, яка керує заводом, зможе повернути людей на робочі місця після протестів проти коронавірусних обмежень. 
  • Якщо карантин триватиме найближчими тижнями, обʼєми виробництва можуть ще більше скоротитися, зазначає Bloomberg.

Контекст

Завод Foxconn, на якому відбуваються протести проти COVID-обмежень, виробляє переважну більшість пристроїв iPhone 14 Pro і Pro Max. 

У жовтні тисячі співробітників Foxconn втекли через хронічну нестачу продовольства, але їх замінили нові працівники, які повстали проти оплати праці та карантинних заходів.

Apple раніше знизила загальний план виробництва iPhone 14 і 14 Plus з 90 до 87 млн одиниць.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні