Категорія
Новини
Дата

Decathlon відновлює роботу магазинів в Україні

Французька мережа спортивних товарів Decathlon відновлює роботу магазинів в Україні. Про це компанія повідомила у листі клієнтам.

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про ХЕРСОН після окупації

Ключові факти

  • Ритейлер 7 жовтня відкриє всі свої магазини в Києві: Decathlon Біличі (вул. Берковецька 6А); Decathlon Почайна (пр-т Степана Бандери 15Г) і Decathlon Проспект (вул. Гната Хоткевича 1В).
  • Магазини працюватимуть щодня з 10:00 до 20:00. У разі тривоги магазини будуть зачинені до відбою сигналу.
  • Також мережа вже приймає замовлення через сайт. Доставка здійснюється «Новою поштою» у всі відкриті відділення та поштомати.

Контекст

Мережа Decathlon призупинила роботу в Україні після повномастабного вторгнення РФ. Компанія надала підтримку 125 українським працівникам. Підрозділ солідарності Decathlon у Польщі зібрав обладнання та продукти першої необхідності загальною вартістю €2,6 млн. Компанія також започаткувала фонд солідарності загальною сумою €1 млн, щоб підтримати постраждалих українців.

Наприкінці березня Decathlon закрила магазини у Росії.

У травні магазин Decathlon на столичній Почайній та інтернет-магазин вже відновлювали роботу. Проте, 27 червня після ракетного удару по ТЦ «Амстор» у Кременчуці, мережа заявила, що тимчасово припиняє роботу сайту і магазину у Києві.

Крім Києва магазин Decathlon також був в Одесі – у постраждалому від ракетного удару ТРЦ Рівʼєра.

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні