Категорія
Новини
Дата

«ДТЕК Київські електромережі» додав до графіка відключень світла 10 000 адрес юросіб

Оператор системи розподілу «ДТЕК Київські електромережі» додав до графіка стабілізаційних відключень адреси юридичних клієнтів, йдеться у повідомленні компанії.

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про ХЕРСОН після окупації

 Ключові факти

  • Тепер власники бізнесу можуть дізнатися про можливі відключення, просто написавши у вікні пошуку на сайті адресу свого підприємства, заявили в компанії. 
  • «Це допоможе спланувати роботу бізнесу та підготуватися до можливої відсутності світла», – зазначили в ДТЕК.
  • До графіку потенційних відключень додано майже 10 000 адрес юридичних клієнтів, які перебувають у будівлях, що мають окрему адресу від багатоквартирного будинку та раніше не були внесені до бази стабілізаційних відключень.
  • Якщо адреси юрособи немає в графіку, однак світло відсутнє, компанія просить повідомити про це через форму зворотного зв’язку. Актуальний графік.

Контекст

Раніше компанія ДТЕК, яка виробляє 70% теплової електроенергії в країні, заявила, що вичерпала свої запаси для відновлення енергетичної інфраструктури після обстрілів.

Внаслідок пʼяти масованих і низки дрібніших ворожих обстрілів ситуація в енергосистемі України досі залишається досить складною, особливо у Київському та Харківському регіонах, заявляють в «Укренерго».

Якщо не буде нових обстрілів Росією української енергосистеми, ситуація з енергопостачанням у центральному регіоні, а також у північному, де вона є найскладнішою, покращиться протягом наступних декількох днів, заявив голова НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні