Категорія
Новини
Дата

Фінляндія закриє чотири станції для вантажних перевезень на кордоні з Росією до кінця року

Залізнична компанія Фінляндії VR Transpoint вирішила закрити чотири станції для вантажних перевезень на кордоні з Росією до кінця 2022 року, пише «Інтерфакс».

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • «Зміни будуть реалізовані до кінця 2022 року, коли вантажні перевезення на Схід також припиняться», – повідомила старша віце-президентка VR Group Лаура Ансахарʼю.
  • Будуть закриті пункти вантажних перевезень Вайніккала та Іматранкоскі у Південній Карелії, Ніїралу у Північній Карелії та Вартіус у регіоні Кайнуу. 
  • Також припиниться виконання деяких завдань, повʼязаних із східним сполученням.

Контекст

Навесні Фінляндія вирішила припинити вантажне залізничне сполучення з Росією. Фінська залізнична компанія VR Transpoint, яка є дочірньою структурою державного залізничного оператора VR з вантажних перевезень, з 27 березня призупинила прийом потягів із Росії. Повернення вагонів з Фінляндії до Росії тривало.

Пасажирські потяги Allegro з Фінляндії до Росії з 28 березня перестали курсувати.

«Укрзалізниця» закликала продовжити залізничну блокаду РФ та прискорити прийняття рішення щодо зупинки транзитного маршруту між Китаєм і Польщею, що проходить через Росію та Білорусь.

З РФ припинили співпрацю світові виробники рухомого складу Siemens та Alstom.

Російські залізниці, білоруську залізницю та їх дочірні компанії виключили з Міжнародного союзу залізниць (UIC).

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні