Категорія
Новини
Дата

Google запускає сервіс Market Finder для українського бізнесу. Він допоможе компаніям вийти на нові ринки

Компанія Google запускає в Україні сервіс Market Finder, що має допомогти бізнесу знайти нові можливості та шляхи для просування. Зокрема, через вихід на нові ринки та пошук клієнтів і партнерів в інших країнах, йдеться у повідомленні.

Ключові факти

  • Сервіс Market Finder є безкоштовним, він також пропонує посібники, відео та поради, що мають полегшити для компаній перші кроки на експортному ринку.
  • «Market Finder буде корисним не тільки компаніям, які тільки думають про вихід на нові ринки і не знають, з чого почати, а й для експортерів з досвідом, які шукають нові шляхи для розвитку свого бізнесу», – кажуть у Google.
  • Сервіс надає доступ до статистичних даних, інструментів і ресурсів, щоб розпочати розвиток свого бізнесу на міжнародному рівні.
  • Зокрема, у ньому можна ознайомитись з показниками, які охоплюють 40 різних напрямів – від логістики й купівельної поведінки до повного економічного профілю країни.
  • Згідно із повідомленням, Market Finder аналізує використання споживачами інтернету, демографічні дані та наявний дохід, надаючи чіткі показники та цінну інформацію про потенціал зростання ринку.

Контекст

Водночас у березні Google припинив продаж онлайн-реклами в Росії. Google – найбільший у світі продавець онлайн-реклами. Навесні компанія Google, що належить Alphabet Inc., вирішила вивозити своїх працівників із Росії. Це повʼязано з тим, що компанія закриває свій офіс і припиняє комерційну діяльність у цій країні. 

Google заявив, що відключить у Росії частину серверів, що прискорюють завантаження контенту. Google Global Cache встановлюються на мережах інтернет-провайдерів по всьому світу, щоб знизити навантаження на магістральні мережі звʼязку та збільшити швидкість доступу користувачів до власних сервісів (насамперед завантаження відео на YouTube). 

У травні Google видав перші гранти сумою до $100 000 для 17 українських стартапів. Стартапи, засновані в Україні, відбираються на основі критеріїв та оцінки співбесіди. Про запуск фонду на $5 млн компанія повідомила наприкінці березня.

Українські стартапи отримали гранти, менторську допомогу від Google, підтримку продуктів і кредити на використання Cloud.

Загалом Google виділив грант уже для 33 українських стартапів із фонду на $5 млн. У списку Liki24, Awesomic та ComeBack Mobility. Компанія Google відібрала ще 16 українських стартапів, що отримали грант від Google for Startups Ukraine Support Fund. Загалом до участі у програмі залучені 33 проєкти.

Google for Startups Ukraine Support Fund – запущена навесні 2022 року ініціатива Google, якою керує акселератор Huge Thing. Окрім фінансування, стартапи отримують менторську й технічну підтримку, кредити хмарного сервісу Google Cloud тощо.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Спеціальний воєнний випуск Forbes до Дня Незалежності

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні