Один із найбільших стрімінгових сервісів світу HBO Europe придбав для показу фільм Крістіни Тинькевич «Як там Катя?». Про це повідомив український кінодистриб’ютор Adastra Cinema.
Ключові факти
- «Купівля сервісом фільму дає сигнал кіномитцям про те, що вони можуть успішно конкурувати на міжнародних ринках», – ідеться у пресрелізі кінодистрибʼютора.
- «HBO – надпотужний та престижний бренд, – каже режисерка та авторка сценарію стрічки Крістіна Тинькевич. – Його кураторський вибір завжди є гарантією якості для глядача. Маю за честь те, що нашу стрічку покажуть разом із роботами визнаних світових митців».
- Стрічка офіційно зʼявиться на стрімінговій платформі після міжнародного та національного прокату. В українських кінотеатрах «Як там Катя?» вийде вже 25 січня.
- Головні ролі виконали нові зірки українського кіно: Анастасія Карпенко, Катерина Козлова, Тетяна Круліковська, Олексій Череватенко, Ірина Веренич-Островська, Віктор Жданов. Продюсерами виступили Ольга Матат, Влад Дудко та Сергій Коннов.
Контекст
Картина Крістіни Тинькевич розповідає про Анну – лікарку швидкої допомоги та матір-одиначку, яка є опорою для своєї родини – сестри, матері та єдиної доньки Каті. Анна планує подарувати своїй дитині краще життя, ніж у неї. Але неочікувана трагедія може залишити героїню наодинці з байдужою системою та втратою.
Світова прем’єра дебютного повнометражного фільму Крістіни Тинькевич відбулась на 75-му кінофестивалі у Локарно в конкурсній програмі Concorso Cineasti del presente. Фільм отримав дві нагороди фестивалю: спеціальний приз журі Ciné+ та приз за найкращу акторську гру для Анастасії Карпенко.
Загалом фільм «Як там Катя?» побачили глядачі понад 30 кінофестивалів по всьому світу. Стрічку відзначили призом кінокритиків на кінофестивалі CinEast Festival у Люксембурзі. Також картина отримала головний приз фестивалю Around The World in 14 Films в Берліні.
Фільм створено за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Міжнародна промоція стрічки відбувається за підтримки Українського інституту в межах програми proMOTION.
![Пострадянський детектив про 90-ті, міліцію та смертну кару в Україні став фестивальним хітом. Чому варто подивитися «Ля Палісіаду»](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/6/7b/8e746146-1ee346b2fbd23e681b484f7571be77b6.jpg?v=0461_3)
![«20 днів у Маріуполі» – у шорт-листі двох номінацій «Оскара». У фільму є всі шанси стати номінантом (можливо, і переможцем). Як це конвертується у заробіток /Фото Карасьова Олександра за допомогою Midjourney](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/c/53/cc1402a9-69ec1b452038983ab45d9425f0bfd53c.jpg?v=4452_2)
![За період незалежності українські фільми зібрали в кінотеатрах за кордоном $47 млн. Ось 10 стрічок, які заробили найбільше (там є кіно Андрія Єрмака) /Фото Карасьова Олександра за допомогою Midjourney](https://forbes.ua/static/storage/thumbs/80x80/9/66/45c99b39-8139ae510f1178200e68a4f76dced669.jpg?v=8483_3)
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.