Категорія
Новини
Дата

Інвесткомпанія власника АТБ запустила завод з виробництва щебеня в Житомирській області

Інвестиційна група Геннадія Буткевича BGV Group Management запустила новий завод з виробництва щебеня у Житомирс­ькій області, йдеться у пресрелізі групи.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • Завод було добудовано вже під час війни. Він має забезпечити до 200 робочих місць, заявляють в компанії. Орієнтовні інвестиції у розвідку та запуск потужностей підприємства наразі оцінюються в близько $22 млн. 
  • ТОВ «Гранітний кар’єр» веде промислову діяльність на базі Жеревського родовища площею 63,2 га, запаси якого складають 46 млн куб. м породи у щільному тілі. Компанія запустила виробництво щебеневої продукції на обладнанні SANDVIK (Швеція) з річною потужністю у понад 1,5 млн т з переробки гірничої маси.
  • Підприємство закупило новий парк техніки DOOSAN, LGMG (VOLVO GROUP), HBXG (SHEHWA). 
  • ТОВ «Гранітний кар’єр» також має власну залізничну інфраструктуру з автоматизованою системою навантаження вагонів.
Інвесткомпанія власника АТБ запустила завод з виробництва щебеня в Житомирській області /Фото 1

BGV Group Management Геннадія Буткевича запустила завод на Житомирщині

Контекст

BGV Group Management – інвестиційна компанія власника Геннадія Буткевича, яка розвиває бізнеси та проєкти в секторах видобутку, переробки, енергоефективності, ритейлу та девелопменту.

Forbes оцінює статки Буткевича в $530 млн. Він володіє АТБ і вкладає в родовища рідкоземельних металів, урану і графіту в Житомирській і Кіровоградській областях. Буткевичу також належать Спортивний клуб «Восход» і Кінний клуб сімейного типу Equides Club, де проводять змагання з гольфу і боксу.

Влітку минулого року BGV Group підписала меморандум із міською та обласною радами Житомира про продаж футбольного клубу «Полісся».

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні