Категорія
Новини
Дата

Медіа Ахметова припинили роботу з 12 липня. Телеканали «Україна» та «Україна 24» транслюють загальнонаціональний марафон

Усі канали «Медіа Групи Україна» Ріната Ахметова з 12 липня почали транслювати загальнонаціональний марафон, пише Детектор Медіа. Напередодні мільярдер заявив, що виходить з медіабізнесу і передає державі ефірні і супутникові телевізійні ліцензії.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Загальнонаціональні телеканали «Україна», «Україна 24», НЛО TV, «Індиго TV», «Футбол 1/2/3» та інші припинили роботу.
  • Сайти «Сегодня», «України 24», НЛО TV та футбольних каналів 12 липня не оновлюються. Останнім матеріалом на них розміщено заяву Ахметова про вихід із медабізнесу.

Контекст

Інвестиційна компанія SCM виходить з медійного бізнесу, заявив 11 липня власник SCM Рінат Ахметов. Причиною він назвав закон про олігархів. Деталі – в матеріалі: Гордість чи збитки. Що змусило Ріната Ахметова відмовитись від всього медіабізнесу

«Медіа Група Україна» − управляюча компанія, яка обʼєднує телевізійні, видавничі та new media-проєкти SCM. Група розвиває такі напрямки як бродкастинг, продакшн, продажі реклами та спонсорство, інтерактивне цифрове ТБ, new media.

До складу МГУ входять: національний ефірний телеканал «Україна»; телеканал НЛО TV; телеканал Індиго TV; телеканали «Футбол 1/2/3»; інформаційний телеканал «Україна 24»; регіональний «34 телеканал»; оператор супутниковго мовлення Xtra TV; ОТТ-платформа OLL.TV; міжнародні канали Ukraine 1, Ukraine 2, NLO TV 2; продакшн-компанії «Теле Про», «Допоможемо ТБ»; медіа-агенція повного циклу «Медіа Партнерство Баінг»; сайт segodnya.ua; кросплатформний проєкт Vogue.UA.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні