Категорія
Новини
Дата

Медіа Ахметова припинили роботу з 12 липня. Телеканали «Україна» та «Україна 24» транслюють загальнонаціональний марафон

Усі канали «Медіа Групи Україна» Ріната Ахметова з 12 липня почали транслювати загальнонаціональний марафон, пише Детектор Медіа. Напередодні мільярдер заявив, що виходить з медіабізнесу і передає державі ефірні і супутникові телевізійні ліцензії.

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • Загальнонаціональні телеканали «Україна», «Україна 24», НЛО TV, «Індиго TV», «Футбол 1/2/3» та інші припинили роботу.
  • Сайти «Сегодня», «України 24», НЛО TV та футбольних каналів 12 липня не оновлюються. Останнім матеріалом на них розміщено заяву Ахметова про вихід із медабізнесу.

Контекст

Інвестиційна компанія SCM виходить з медійного бізнесу, заявив 11 липня власник SCM Рінат Ахметов. Причиною він назвав закон про олігархів. Деталі – в матеріалі: Гордість чи збитки. Що змусило Ріната Ахметова відмовитись від всього медіабізнесу

«Медіа Група Україна» − управляюча компанія, яка обʼєднує телевізійні, видавничі та new media-проєкти SCM. Група розвиває такі напрямки як бродкастинг, продакшн, продажі реклами та спонсорство, інтерактивне цифрове ТБ, new media.

До складу МГУ входять: національний ефірний телеканал «Україна»; телеканал НЛО TV; телеканал Індиго TV; телеканали «Футбол 1/2/3»; інформаційний телеканал «Україна 24»; регіональний «34 телеканал»; оператор супутниковго мовлення Xtra TV; ОТТ-платформа OLL.TV; міжнародні канали Ukraine 1, Ukraine 2, NLO TV 2; продакшн-компанії «Теле Про», «Допоможемо ТБ»; медіа-агенція повного циклу «Медіа Партнерство Баінг»; сайт segodnya.ua; кросплатформний проєкт Vogue.UA.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні