Категорія
Новини
Дата

«Київстар» отримав поставку обладнання для збільшення ємності мережі

«Київстар» отримав від зарубіжних партнерів чергову поставку мобільного обладнання, що дасть змогу збільшити загальну ємність мережі, повідомила пресслужба компанії.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Мережа «Київстар» функціонує і забезпечує абонентів послугами зв’язку та інтернету, сказано у повідомленні. 
  • 9 березня спеціалісти усунули суттєві пошкодження на магістральній лінії Кривий Ріг–Кропивницький і в районі Чернігова. Вдалося «підняти» значну частину базових станцій, зв’язок у цих регіонах суттєво покращився. Від початку війни спеціалісти ліквідували понад 2000 обривів волоконно-оптичних ліній зв’язку.
  • Компанія забезпечує зв’язок у містах, де ведуться інтенсивні бойові дії, зокрема, в Маріуполі. Хоча в місті великі складнощі з подачею електроенергії, місцева влада і мешканці допомагають спеціалістам знаходити пальне для заправки дизель-генераторів, повідомила компанія.

Контекст

Раніше «Київстар», Lifecell та Vodafone повідомили, що в умовах війни надаватимуть послуги абонентам без грошей на рахунках.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні