Категорія
Новини
Дата

Колишній заступник міністра економіки Кудін перейшов на роботу в «Укрнафту»

Колишній перший заступник міністра економіки Денис Кудін призначений виконавчим віцепрезидентом з питань корпоративної стратегії та розвитку у ПАТ «Укрнафта». Про це повідомив гендиректор «Укрнафти» Сергій Корецький.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • «Продовжуємо будувати dream team «Укрнафти». Наша команда поповнилася ще одним сильним гравцем. Денис Кудін очолив напрям стратегіі, розвитку та взаємодії з державними органами влади. Мали гарний досвід спільної роботи в минулому. Впевнений, зробимо багато корисного і зараз», – написав Корецький.
  • Сам Кудін у фейсбуці повідомив, що у сфері його відповідальності будуть проєкти розвитку і залучення інвестицій по всьому ланцюгу створення доданої вартості, корпоративна стратегія та зв’язки з органами державної влади.

Контекст

До 2018 року Кудін працював на керівних посадах у мережі АЗК WOG. У липні 2020-го Кудіна було призначено на посаду заступника голови Фонду державного майна, а з травня 2021 року – першого заступника голови ФДМ.

У листопаді 2021-го Кабмін призначив його на посаду першого заступника міністра економіки України. 10 лютого 2023 року Кудіна звільнили з цієї посади за власним бажанням.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні