Категорія
Новини
Дата

У державній «Укрнафті» розповіли, скільки їх АЗС може працювати без світла. Поки поступаються WOG та ОККО

У мережі АЗС «Укрнафти» з діючих 448 заправок 59% можуть заправляти автівки, коли немає світла, прокоментували Forbes у пресслужбі компанії.

Пункт незламності «Укрнафти» /прес-служба

Автозаправка «Укрнафти» з генераторами Фото прес-служба

У Forbes Ukraine також є twitter. Якщо вам зручно читати нас там — підписуйтесь за цим посиланням.

Ключові факти

  • «Укрнафті» на папері належить 537 заправок. Частина з них пошкоджена внаслідок російської агресії, знаходиться на тимчасово окупованих територіях або дуже близько до лінії фронту. Тому працюють 448.
  • 37 автозаправок обладнані генераторами і є пунктами незламності (на початок січня цим вимогам відповідали 28 АЗС). Під час тривалих відключень клієнти можуть зарядити там гаджети і приготувати гарячі напої.
  • 263, або 59% заправок «Укрнафти» обладнані генераторами, яких вистачає тільки на те, щоб заправляти автівки.

Контекст

Восени 2022-го найбільші мережі автозаправок почали встановлювати генератори і «Старлінки». Це дало їм конкурентну перевагу. Люди приходять на АЗС під час відключень світла, щоб працювати, зарядити гаджети. Мережа Socar забезпечена генераторами на 100%, розповіла Forbes керівниця комунікаційного відділу Socar Олена Осипчук. У мережі WOG 261 заправка з понад 300 обладнана генераторами. Більше 300 з близько 400 заправних комплексів ОККО – повноцінні коворкінги. Такі дані наведені на офіційних сайтах компаній.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні