OpenAI тестує пошукову систему SearchGPT на основі штучного інтелекту, йдеться у повідомленні компанії. Очікується, що система надаватиме результати пошуку, не відправляючи користувача на сайти, а переглядаючи їх сама.
Американська OpenAI – лідер у сфері ШІ. Компанія має глобальний вплив, співпрацюючи з дослідниками, організаціями та бізнесом по всьому світу, щоб сприяти розвитку штучного інтелекту.
Форум «Вільна» повертається 20 лютого, щоб стати вашим джерелом ідей, знайомств і можливостей. Долучайтеся до заходу за посиланням! 🎟
Деталі
- Компанія заявила, що SearchGPT даватиме швидкі та своєчасні відповіді на основі зрозумілих і релевантних джерел.
- OpenAI опублікувала приклад запиту «музичні фестивалі в Буні північна Каліфорнія в серпні». Як свідчать скріни, SearchGPT склала список фестивалів з короткою інформацією про кожний захід за даними сайтів з результатів пошуку. Відповіді супроводжуються посиланнями на джерела.
- Після виведення результатів користувач зможе поставити додаткові запитання, а модель враховуватиме контекст розмови, пише The Verge. Також користувач зможе подивитися результати у вигляді звичних посилань із заголовками та описами.
- SearchGPT – це поки що прототип нових функцій пошуку, які покликані обʼєднати «міць наших моделей штучного інтелекту з інформацією з інтернету».
- Тестова версія буде доступна лише 10 000 користувачів. У майбутньому SearchGPT інтегрують у ChatGPT.
Контекст
SearchGPT від OpenAI може стати серйозним конкурентом для Google. Крім того, вона прямо конкурує з продуктом стартапу Perplexity, який позиціонується як пошуковик із відповідями від штучного інтелекту.
OpenAI 18 липня презентувала нову версію своєї флагманської ШІ-моделі – GPT-4o mini. Компанія сподівається, що менша та дешевша модель залучить ширше коло розробників і бізнес-клієнтів.
Річний дохід OpenAI зріс більш ніж удвічі, до $3,4 млрд, протягом останніх шести місяців. Річний дохід творця ChatGPT наприкінці 2023 року становив $1,6 млрд.
В останні місяці OpenAI працює над збільшенням доходів своїх продуктів штучного інтелекту, продаючи послуги корпоративним клієнтам. Наприкінці травня компанія підписала контракт із найбільшим корпоративним клієнтом – міжнародною консалтинговою компанією PwC. Також фірма стала першим партнером OpenAI з продажу корпоративних пропозицій ШІ-стартапа іншим підприємствам.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.