Категорія
Новини
Дата

Міжнародна консалтингова компанія PwC стала найбільшим клієнтом і першим реселером OpenAI

1 хв читання

OpenAI підписала контракт із найбільшим корпоративним клієнтом – міжнародною консалтинговою компанією PwC, пише TechCrunch. Також фірма стане першим партнером OpenAI з продажу корпоративних пропозицій ШІ-стартапа іншим підприємствам.

Угоді з OpenAI передували раніше оголошені плани PwC інвестувати $1 млрд у технології генеративного штучного інтелекту.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Компанія надасть доступ до ChatGPT Enterprise своїм 75 000 співробітникам у США та 26 000 – у Великій Британії.
  • «Ми беремо активну участь у genAI, обслуговуючи понад 95% клієнтів-консультантів у Великій Британії та США, а також обговорюємо використання та наслідки ШІ з багатьма нашими клієнтами-аудиторами», – повідомили Reuters в PwC.
  • Компанія не розкрила фінансових умов угоди або подробиць своїх планів щодо перепродажу ШІ-продукту.
  • PwC заявила, що розробляє спеціальні GPT, щоб допомогти своїм співробітникам виконувати такі завдання, як перевірка податкових декларацій, а також створення інформаційних панелей та звітів.

Контекст

ChatGPT, що започаткував бум генеративного ШІ наприкінці 2022 року, може імітувати людську мову й виконувати різні завдання.

OpenAI випустила рік тому своє останнє велике оновлення ChatGPT. GPT-4 був заявлений як набагато швидший і точніший у своїх відповідях, ніж його попередня модель GPT-3. У липні 2023-го компанія зробила загальнодоступним GPT-4. Доступ отримали всі клієнти, які платять за ChatGPT API.

Пізніше в 2023 році OpenAI випустила GPT-4 Turbo в рамках спроби вирішити проблему, коли модель іноді відмовлялася відповідати на запити.

У травні 2024-го OpenAI представила свій новий ChatGPT 4o, рекламуючи серед іншого його здатність вести розмови в голосових чатах. Запуск ChatGPT-4o призвів до найбільшого в історії OpenAI стрибка доходів на мобільних пристроях попри те, що оновлена ШІ-модель знаходиться у вільному доступі в Інтернеті. Мобільний застосунок ChatGPT заробив $4,2 млн за тиждень.

28 травня стало відомо, що OpenAI розпочала навчання своєї наступної моделі штучного інтелекту та сформувала комітет з безпеки та захисту.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні