Категорія
Новини
Дата

Micron урізає зарплати топменеджменту. Нещодавно компанія анонсувала скорочення штату через падіння попиту на чипи

1 хв читання

Найбільший виробник мікросхем памʼяті в США Micron Technology Inc. скорочує зарплати керівників на 20% і зупиняє виплату премій, таким чином виробник чипів намагається впоратися з кризою у галузі, пише Bloomberg. Так, заробітна плата головного виконавчого директора Санджая Мехротра скоротиться на одну пʼяту, а віцепрезидентів – на 15%.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Заробітна плата старших віцепрезидентів зменшиться на 10%, а бонуси призупиняться.
  • За повідомленням Micron, це скорочення зменшить цільову грошову компенсацію керівників на 53-75%. Компанія також урізує заробітну плату ширшій групі керівників, а членам ради директорів, які не є співробітниками, на 20% скоротять грошову компенсацію.
  • Мехротра мав базову зарплату у розмірі $1,41 млн у 2022 фінансовому році, але більша частина його загальної компенсації у розмірі $28,8 млн припала на акції.

Контекст

Рішення підпорядковане плану скорочення робочих місць у Micron на 10%. Компанія бореться з млявим попитом на мікросхеми памʼяті через уповільнення продажу персональних компʼютерів та інших пристроїв. У грудні 2022 року Micron заявила, що через найбільше перенасичення галузі за більш ніж десятиліття їй важко повернутися до прибутковості в 2023 році. Компанія також прогнозує різке падіння продажів і більші збитки, ніж передбачали аналітики, у поточному кварталі.

За словами головного виконавчого директора Micron Санджая Мехротра, у галузі спостерігається найгірший дисбаланс між попитом і пропозицією за останні 13 років. Мехротра сказав, що унікальний збіг обставин – війна в Україні, сплеск інфляції, COVID і перебої з постачаннями – призвів до того, що індустрія чипів памʼяті повторила минулі цикли, коли ціни різко впали та знищили прибуток. 

За даними консалтингової компанії Challenger, Gray & Christmas Inc., найбільша кількість скорочень робочих місць у 2022 році відбулася в технологічному секторі – 97 171 за рік, що на 649% більше, ніж у попередньому році.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні