Категорія
Новини
Дата

Мінцифри запустить автоматичну реєстрацію ТОВ для фізосіб

Міністерство цифрової трансформації планує запустити нову послугу – автоматичну реєстрацію ТОВ для фізичних осіб. Про це повідомив перший віцепрем'єр Михайло Федоров. 

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • «Ще одна послуга без чиновників. Автоматизуємо реєстрацію ТОВ… Усі державні послуги мають бути простими, швидкими та людяними», – зазначив Федоров.
  • Одна із важливих цілей – допомогти зекономити час державних реєстраторів. За даними Мінцифри, торік завдяки автоФОП держреєстратори зекономили 7,2 року часу. Раніше на заповнення однієї заявки витрачали 21 хвилину.
  • Автоматизація реєстрації ТОВ для фізичних осіб – наступний логічний крок, додав Федоров.
  • Взяти участь у бета-тестуванні нової послуги можна за посиланням. Скористатися послугою зможуть громадяни України від 18 років, які мають податковий номер та унікальний номер запису у реєстрі (УНЗР).

Контекст

У 2021 році на сайті та в застосунку «Дія» зʼявилося 12 нових послуг: призначення/перерахунок пенсії, оформлення субсидії, автоматична реєстрація ФОП, зміна місця реєстрації онлайн у форматі бета-тестування. До війни на порталі налічувалося 72 послуги, а в застосунку – дев’ять послуг та 15 цифрових документів. Уже під час війни розробники запустили низку нових сервісів відповідно до потреб воєнного часу: «єДокумент», можливість отримати статус ВПО та подати заявку на грошову допомогу, заявити про пошкоджене через російську агресію майно тощо.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні