Категорія
Новини
Дата

«Нафтогаз» просить держателів євробондів перенести виплати на два роки

НАК «Нафтогаз України» звернулася через емітента своїх єврооблігацій Kondor Finance plc до держателів євробондів на майже $1,5 млрд із пропозицією відстрочити виплати купонів на два роки, йдеться в біржовому повідомленні компанії. Причина називають «затяжні обставини, що впливають на Україну» через повномасштабне військове вторгнення РФ.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

 Ключові факти

  • «Нафтогаз» пропонує виплатити всі купони за єврооблігаціями-2022 та 2024 19 липня 2024 року і того самого дня погасити єврооблігації-2022. 
  • Купони за єврооблігаціями-2026 «Нафтогаз» пропонує виплатити 8 листопада 2024 року.
  • Таким чином компанія хоче «полегшити збереження доступних грошових коштів для підтримання стратегічних пріоритетів України».

Контекст

У 2019 році «Нафтогаз» розмістив три випуски єврооблігацій: у липні – трирічні на $335 млн під 7,375% та пʼятирічні на €600 млн під 7,125%, у листопаді – 7-річні на $500 млн під 7,625%. 

18 липня 2022 року «Нафтогаз» має погасити випуск на $335 млн. Кабмін 7 липня дозволив «Нафтогазу» змінити кредитні умови з емітентом трьох випусків його єврооблігацій Kondor Finance plc напередодні погашення одного з них на $335 млн.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні