Категорія
Новини
Дата

«Нова Пошта» планує випустити облігації серії «С»

Компанія «Нова Пошта» планує розмістити третій у своїй історії випуск облігацій – серії «С». Закритий випуск зареєструвала Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, пише «Інтерфакс-Україна».

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • НКЦПФР зареєструвала закритий випуск іменних процентних звичайних незабезпечених корпоративних облігацій «Нової Пошти» серії «С» 24 січня.
  • Інформація про параметри випуску наразі відсутня.

Контекст

Дебютний випуск облігацій «Нова Пошта» розмістила у лютому–квітні 2019 року на суму 300 млн грн під 22% річних з терміном обігу до 22 серпня 2020 року. Кошти від розміщення облігацій було спрямовано на модернізацію інфраструктури та мережі відділень емітента.

У 2020 році «Нова Пошта» здійснила випуск облігацій серії «B» на 700 млн грн з погашенням 28 лютого 2023 року, купонною ставкою 16% річних і періодичністю виплат чотири рази на рік. Компанія планувала 40% залучених коштів направити на будівництво логістичних центрів, а 60% – на їх автоматизацію. Андеррайтером виступав Райффайзен Банк.

Засновники «Нової Пошти» Вячеслав Климов та Володимир Поперешнюк стали підприємцями 2022 року за версією Forbes Ukraine. Як вони рятували компанію після початку великої війни, читайте тут.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні