Рейтинг найбагатших воєнного часу
На час воєнної кризи засновники «Нової пошти» – найбільшого гравця на ринку експрес-доставки – повернулися до оперативного управління. Климов відповідав за фінансову стабільність, Поперешнюк – за вдосконалення всіх процесів. Відкрили відділення в Польщі. Наступний крок – експансія в Чехію, Німеччину, Литву і Швецію. У фокусі – країни з великою концентрацією українських біженців. Перейшли у повсякденному і робочому спілкуванні на українську мову. Поперешнюк вдосконалює навички із викладачем.
Урок війни: «Одна із головних порад – бути поруч. Я ходжу по робочих місцях співробітників і розмовляю з людьми. Вони мають бачити лідера», — Вячеслав Климов.
100 найбагатших українців 2021
Подія року: Купівля онлайн‑платформи iPOST, що поєднує кур’єрів і відправників.
Цитата: «Чому так важливо тримати руку на пульсі свого бізнесу? Тому що криза. Тому що доходи падають і будуть падати, а витрати тільки зростають. А завдання кожного бізнесу нині – вижити. Ось просто дожити до кінця карантину. І для цього критично важливо в деталях розуміти, що в ньому відбувається» (Liga.net, квітень 2020 року).
100 найбагатших українців 2020
«Криза – несолодкий час для слабких, але найкращий для сильних», – сказав колись Вʼячеслав Климов. Перша пандемія покаже, яке з цих визначень стосується його компанії «Нова Пошта», котрою він володіє разом із Володимиром Поперешнюком. У кризу найбільша приватна пошта ввійшла в розквіті сил. За минулий рік вона зросла: налагодила авіадоставку по країні, опрацювала 212 000 вантажів, що на 22% більше, ніж 2018 року. З них понад чверть (26%) – міжнародні відправлення. Під час карантину компанія почала надавати послуги, впровадження яких раніше відкладалося: доставку ліків і продуктів харчування з різних супермаркетів. Цей крок разом зі збільшенням кількості зарубіжних посилок на 30% компенсував падіння обсягів інших операцій. Наприклад, доставки вантажів зі складів в офлайнові магазини припинилися зовсім.