Інформація про Вячеслав Климов

«Нова пошта», Поштові послуги

Вячеслав Климов /igate.com.ua
$155 млн (дані 2021 року)
69 місце
100 найбагатших українців 2021

Профайл

Досьє
Одружений, син
Місце народження
Вінниця
Вік
49

Рейтинг найбагатших воєнного часу

На час воєнної кризи засновники «Нової пошти» – найбільшого гравця на ринку експрес-доставки – повернулися до оперативного управління. Климов відповідав за фінансову стабільність, Поперешнюк – за вдосконалення всіх процесів. Відкрили відділення в Польщі. Наступний крок – експансія в Чехію, Німеччину, Литву і Швецію. У фокусі – країни з великою концентрацією українських біженців. Перейшли у повсякденному і робочому спілкуванні на українську мову. Поперешнюк вдосконалює навички із викладачем. 

Урок війни: «Одна із головних порад – бути поруч. Я ходжу по робочих місцях співробітників і розмовляю з людьми. Вони мають бачити лідера», — Вячеслав Климов.

100 найбагатших українців 2021

Подія року: Купівля онлайн‑платформи iPOST, що поєднує кур’єрів і відправників.

Цитата: «Чому так важливо тримати руку на пульсі свого бізнесу? Тому що криза. Тому що доходи падають і будуть падати, а витрати тільки зростають. А завдання кожного бізнесу нині – вижити. Ось просто дожити до кінця карантину. І для цього критично важливо в деталях розуміти, що в ньому відбувається» (Liga.net, квітень 2020 року).

100 найбагатших українців 2020

«Криза – несолодкий час для слабких, але найкращий для сильних», – сказав колись Вʼячеслав Климов. Перша пандемія покаже, яке з цих визначень стосується його компанії «Нова Пошта», котрою він володіє разом із Володимиром Поперешнюком. У кризу найбільша приватна пошта ввійшла в розквіті сил. За минулий рік вона зросла: налагодила авіадоставку по країні, опрацювала 212 000 вантажів, що на 22% більше, ніж 2018 року. З них понад чверть (26%) – міжнародні відправлення. Під час карантину компанія почала надавати послуги, впровадження яких раніше відкладалося: доставку ліків і продуктів харчування з різних супермаркетів. Цей крок разом зі збільшенням кількості зарубіжних посилок на 30% компенсував падіння обсягів інших операцій. Наприклад, доставки вантажів зі складів в офлайнові магазини припинилися зовсім.

Поруч в рейтингу «100 найбагатших українців 2021»
Участь в рейтингах
Попередній слайд
Наступний слайд
Статті по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Останні новини по темі
Попередній слайд
Наступний слайд