Категорія
Новини
Дата

«Нова пошта» восени відкриє відділення у Латвії та Естонії

Компанія «Нова пошта» протягом осені відкриє свої перші відділення у Латвії та Естонії, йдеться у пресрелізі НП. Уже у вересні поштовий оператор стартує з адресною доставкою в цих країнах. 

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти: 

  • Відкриття першого відділення Nova Post у Латвії очікується у жовтні, в Естонії – у листопаді, йдеться у повідомленні. 
  • Із середини вересня клієнти зможуть замовляти кур’єра НП у будь-яке місто Латвії та Естонії, щоб отримувати документи й посилки до 30 кг з України або відправляти в Україну. 
  • «Це саме ті логістичні сервіси, якими мешканці цих країн користуються найчастіше», – повідомила Світлана Книжка, CEO Nova Post у Литві, Латвії та Естонії.
  • Курʼєрська служба працюватиме у будні з 8-00 до 17-00. Терміни доставки – від 5 днів.
  • Це буде вже сьома та восьма країни Європи, у яких працюватиме Nova Post: після Польщі, Литви, Молдови, Німеччини, Чехії й Румунії.

Контекст

Торік «Нова пошта» доправила 6,5 млн міжнародних посилок, що на 30% менше, ніж у 2021-му (9,3 млн). При цьому кількість посилок із України зросла у пʼять разів порівняно з минулим роком. Найбільше посилок доставлено в Польщу та Німеччину, повідомила пресслужба компанії. Саме ці країни прийняли найбільше українців (за оцінкою НП – 4 млн).  

У 2023 році компанія планує вийти на довоєнний рівень міжнародних посилок за рахунок освоєння нових напрямків. 

Упродовж 2022-го виторг компанії зріс на 13,6% – до 23,7 млрд грн.

У червні компанія відкрила свої перше відділення в Чехії та Румунії. Перше відділення Nova Post у Німеччині розпочало роботу у Берліні 30 червня.  

Упродовж року компанія планує інвестувати у закордонні відділення понад €10 млн. 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні