«Нова пошта» відкрила перше відділення у Румунії /прес-служба Нової Пошти
Категорія
Новини
Дата

«Нова пошта» відкрила перше відділення у Румунії

прес-служба Нової Пошти

Компанія «Нова пошта» вийшла на ринок Румунії, відкривши своє перше відділення у Бухаресті, йдеться у пресрелізі. Румунія стала першою країною, де компанія запропонувала послуги із доставки не лише в Україну, але й по Європі, зокрема, у Молдову. 

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • Nova Post у Бухаресті відкрилася за адресою B-dul Unirii 47 A, Sector 3. У поштовому відділенні можна отримувати та відправляти документи і посилки до 30 кг. 
  • «Румунія стала 4 країною ЄС, де відкрились відділення Nova Post, щоб дати можливість українцям та молдованам, які проживають у Румунії, швидко отримувати посилки від рідних із дому та підтримувати один одного навіть на відстані», – повідомив співзасновник «Нової пошти» Володимир Поперешнюк.
  • Водночас Румунія стала першою країною, у якій компанія почала надавати послуги із доставки в Україну та у Молдову. 
  • Термін доставки із Румунії в Україну – від 5 днів, а між Румунією і Молдовою – від 3 днів.  
  • Наразі «Нова пошта» працює у Польщі, Литві, Чехії та Молдові, планує відкриття відділень у Німеччині. 

Контекст

Торік «Нова Пошта» доставила 6,5 млн міжнародних посилок, що на 30% менше, ніж у 2021-му (9,3 млн). При цьому кількість посилок з України зросла у пʼять разів порівняно з минулим роком. Найбільше посилок доставлено в Польщу та Німеччину, повідомила пресслужба компанії. Саме ці країни прийняли найбільше українців (за оцінкою НП – 4 млн).  

У 2023-му компанія планує вийти на довоєнний рівень міжнародних посилок за рахунок освоєння нових напрямків. 

Засновники «Нової пошти» Вячеслав Климов і Володимир Поперешнюк стали підприємцями 2022 року за версією Forbes Ukraine

У червні компанія відкрила своє перше відділення в Чехії, країна стала четвертою у Європі, де з’явилися відділення Nova Post.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні