Категорія
Новини
Дата

«Нова пошта» відкрила перше відділення у Польщі

«Нова пошта» відкрила перше повноцінне відділення за кордоном – у Польщі. Про це йдеться у повідомленні НП у Twitter. У пресслужбі компанії підтвердили цю інформацію.

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про "Нову пошту".

 Ключові факти

  • Перше закордонне відділення «Нової пошти» вже працює у Варшаві, йдеться у повідомленні компанії.
  • У наступних твітах «Нова пошта» натякнула на відкриття відділення у Кракові, що має відбутися незабаром.

Контекст

До кінця року «Нова пошта» планує відкрити відділення в усіх великих містах Польщі, розповів раніше Forbes директор «Нової пошти» в Польщі Дмитро Вергун. Він заявляв, що перше відділення зʼявиться у Варшаві вже у вересні.

Вихід на польський ринок – перший етап глобальної експансії, яку задумали власники «Нової пошти» Вʼячеслав Климов, 47, та Володимир Поперешнюк, 47. До повномасштабного вторгнення компанія фокусувалася на розвитку в Україні, де зайняла панівне становище.

У 2021 році українці відправили через «Нову пошту» 372 млн посилок (+14%) – у кілька разів більше, ніж через державну «Укрпошту». Компанія займає 65% ринку посилок, «Укрпошта» – до 25%, Meest – до 3%, каже ексгендиректор Meest Group Марцін Куксіновіч.

Виторг НП за 2021 рік зріс більш як на 20% порівняно з 2020 роком. НП його завершила з доходом 16,9 млрд грн і чистим прибутком 991 млн грн. Дохід основного конкурента, «Укрпошти, – 9,2 млрд грн.

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні