Категорія
Новини
Дата

«Нова пошта» відновила роботу трьох відділень на звільненій Херсонщині

«Нова пошта» повернулась на звільнену Херсонщину. Відновлено роботу відділень у Високопіллі, Великій Олександрівці й Архангельському, йдеться в повідомленні компанії.

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про те, як Київстар та Vodafone постраждали від війни

Ключові факти

  • З 10 жовтня мешканці згаданих сіл та навколишніх населених пунктів зможуть отримувати й відправляти посилки вагою до 30 кг. Сплатити за послуги доставки можна онлайн через додаток «Нової пошти». Готівка наразі не приймається.
  • Компанія привезла ыз собою інтернет-модуль Starlink та генератор, щоб мешканці могли підзарядити свої пристрої та зв’язатися з рідними.
  • Графік роботи мобільних відділень: у Високопіллі – з 14:30 до 15:30 на вул. Визволителів; у Великій Олександрівці – з 11:00 до 12:00 на вул. Братській; в Архангельському – з 13:00 до 14:00 на вул. Т. Шевченка. 
«Нова пошта» на Херсонщині

Мобільне відділення «Нової пошти» на Херсонщині

Контекст

Наразі «Нова пошта» відновила роботу у 45 населених пунктах, що були звільнені: двох відділеннях у Донецькій області та 43 відділеннях на Харківщині.

Для відновлення роботи своїх відділень на деокупованих територіях «Нова пошта» виділила 50 млн грн і планує до кінця місяця відкрити 50 точок сервісу, повідомила в коментарі Forbes Олена Плахова, директорка з управління репутацією групи компаній НП.

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні