Категорія
Новини
Дата

«Нова пошта» запустить 20 мобільних відділень на звільнених територіях, де немає світла: фото

«Нова пошта» розробила спеціальне мобільне відділення для роботи на деокупованих територіях, де немає світла. Наразі його встановлено у смт Рогань на Харківщині, йдеться в повідомленні компанії. У найближчих планах – ще 20 таких відділень.

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про ХЕРСОН після окупації

Ключові факти

  • Мешканці смт Рогань та прилеглих селищ тепер можуть отримувати звичні послуги – прийом та видачу посилок вагою до 10 кг. 
  • Це вже друга модель інноваційного мобільного відділення «Нової пошти», яке створене на базі БДФ-контейнера для перевезення посилок. Воно може обслуговувати до 10 000 посилок на місяць.
  • Також нова модель обладнана вбудованим поштоматом на 62 комірки, завдовжки 3 м і заввишки 1,4 м для зручності отримання в найвищій точці. У поштомат можна відправити речі вагою до 20 кг та розміром 40х60х30 см. 
  • Мобільне відділення може працювати як від мережі 220В, так і від генератора, тому його зручно використовувати на територіях, де немає електроенергії. Біля відділення встановлено модуль Starlink, і мешканці можуть користуватись інтернетом безплатно.
  • У найближчих планах компанії виробити й запустити в роботу ще 20 таких мобільних відділень, щоб надавати свої послуги там, де немає світла та змоги швидко відкрити стаціонарне відділення.
«Нова пошта» запускає мобільні відділення на деокупованих територіях

Мобільне відділення в смт Рогань. Фото: «Нова пошта»

Контекст

ЗСУ продовжують звільняти від окупантів територію України, а в деокупованих районах почався процес відновлення соціальних виплат і постачання гуманітарних вантажів.

«Нова пошта» вже відновила роботу у 50 звільнених населених пунктах у Донецькій області, на Херсонщині та Харківщині. Раніше в компанії заявляли, що для відновлення роботи своїх відділень на деокупованих територіях «Нова пошта» виділила 50 млн.

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні