Категорія
Новини
Дата

NovaPay запускає міжнародні перекази MoneyGram

1 хв читання

Фінансова компанія NovaPay, що входить в групу компаній NOVA, запускає перекази американської платіжної системи MoneyGram. Відтепер міжнародні перекази будуть доступні у відділеннях «Нової пошти», йдеться у пресрелізі компанії.

MoneyGram у 2023 році за обсягами переказів в Україну поступилася лише Western Union.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Деталі

  • Нова опція дозволяє отримувати гроші одразу після відправлення переказу з-за кордону, без відкриття рахунку. Отримання готівки безкоштовне для одержувача і займає кілька хвилин, зазначила компанія.
  • Відтепер клієнти NovaPay можуть отримати міжнародні перекази з допомогою Western Union, RIA та MoneyGram. 
  • Для того, щоб швидко отримати переказ необхідно: звернутися до найближчого відділення Нової пошти; назвати касиру номер переказу в MoneyGram; надати документи, що посвідчують особу; одержати кошти готівкою. 

Контекст

У квітні 2023 року NovaPay отримала розширену ліцензію НБУ. Компанія стала першою українською небанківською установою, що має право відкривати рахунки, випускати кредитні та платіжні картки, а також надавати послуги еквайрингу та грошових переказів бізнесу.

У 2023 році обсяг переказів у межах України становив 728 млрд грн. Це вдвічі більше, ніж у 2022-му. Лідером за сумою переказів стала NovaPay. За даними НБУ, компанія обіймає 32% від загального обсягу внутрішньодержавних грошових переказів.

Що стосується закордонних переказів, то платіжні системи за 2023 рік переслали в Україну $2,6 млрд, свідчать дані НБУ.

Найбільша сума надійшла через Western Union (США), проте частка цієї системи знизилася порівняно з 2022 роком на 6,3 в.п. – до 43,1% від усіх переказів. PrivatMoney за рік скоротила частку на 2,1 в.п. – до 17,9%, поступившись другим місцем MoneyGram, що наростила частку на 4,4 в.п. – до 21,7%.

Найбільші обсяги коштів в Україну торік надходили зі США (18,2%), Ізраїлю (17,1%), Італії (15,4%), Німеччини (9,0%) та Ірландії (5,3%), тоді як 2022 року лідером була Італія з 23,4%, а частка США становила 15,6%.

MoneyGram вже понад 80 років надає послуги грошових переказів. Компанія має 150 млн клієнтів в усьому світі. Штаб-квартира MoneyGram розташована в Далласі, штат Техас.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні