Категорія
Новини
Дата

Одна з найбільших IT-компаній в Україні відкриває центри цифрової інженерії в Іспанії

Компанія GlobalLogic Inc. (входить до Hitachi Group) оголосила про плани відкрити нові інжинірингові центри в Іспанії. Про це заявив Нітеш Банга, президент і СЕО GlobalLogic, на зустрічі з прем’єр-міністром Іспанії Педро Санчесом.

Як мотивувати команду не збавляти темп у надскладних умовах? Дізнайтесь 25 квітня на форумі «Надлюди» від Forbes. Купуйте квиток за посиланням!

Ключові факти

  • Іспанські центри будуть першими офісами GlobalLogic в регіоні Південно-Західної Європи – на додаток до понад 20 локацій у девʼяти країнах в регіоні EMEA. Центри надаватимуть інженерні послуги клієнтам з Іспанії та всього світу як на місці, так і за його межами.
  • Вихід на ринок Іспанії дає GlobalLogic можливість співпрацювати з висококваліфікованими розробниками програмного забезпечення країни, зазначається у повідомленні.
  • GlobalLogic заснувала юридичну особу в Іспанії в 2022 році. Для своєї діяльності в Іспанії GlobalLogic розглядає кілька цільових міст, зокрема Валенсію та Малагу для запуску в 2023-му, а також Мадрид і Таррагону в більш довгостроковій перспективі.
  • Компанія передбачає створення від 2500 до 3000 робочих місць протягом наступних трьох років.

Контекст

У листопаді 2022 року GlobalLogic придбала Fortech – велику румунську компанію з розробки ПЗ. Крім того, GlobalLogic відкрила офіс у Бухаресті та запросила інженерів долучатися до компанії в Румунії.

12 січня GlobalLogic Inc. оголосила про придбання Hexacta – пан-латиноамериканської компанії цифрової інженерії та обробки даних.

GlobalLogic, компанія групи Hitachi, допомагає проєктувати та створювати інноваційні продукти, платформи й цифрові рішення. Має експертизу в сферах автопрому, комунікацій, фінансових послуг, охорони здоров’я, медіа і розваг, промисловості, напівпровідників і технологій. 

Центральний офіс GlobalLogic знаходиться в Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. В Україні з GlobalLogic співпрацюють понад 7500 спеціалістів.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні