Категорія
Новини
Дата

Одне з підприємств «ДТЕК Енерго» відключено від енергосистеми через обстріли

Вночі 19 жовтня російські окупанти вкотре атакували цивільну та енергетичну інфраструктуру України. Постраждало одне з енергетичних підприємств «ДТЕК Енерго», повідомили в пресслужбі компанії.

Forbes запустив YouTube-проєкт «Країна героїв». Дивіться новий епізод про ХЕРСОН після окупації

Ключові факти

  • Внаслідок обстрілу серйозно пошкоджено обладнання та інфраструктуру підприємства, наразі воно повністю відключено від енергосистеми. Обійшлося без жертв, заявили в компанії.
  • Енергетики розпочали ліквідацію наслідків обстрілів для подальшого відновлення роботи. Зупинка підприємства призвела до обмежень енергопостачання в регіоні, але наразі тривають роботи з його відновлення.
  • Компанія синхронізує свої дії з НЕК «Укренерго» задля продуктивного вирішення проблеми і забезпечення споживачів електроенергією, зазначили в «ДТЕК Енерго».

Контекст

18 жовтня вранці від обстрілів повторно постраждали ще два енергетичні підприємства «ДТЕК Енерго». Енергетичне обладнання зазнало серйозних ушкоджень. 

В Офісі президента попередили, що українцям потрібно готуватися до віялових відключень електроенергії через ворожі ракетні удари по великих обʼєктах енергозабезпечення. За словами Тимошенка, на українців найближчим часом чекають «важкі часи» з віяловими відключеннями електроенергії, оскільки Росія поставила за мету залишити країну без світла і тепла.

Напередодні президент Володимир Зеленський заявив, що з 10 жовтня внаслідок російських ударів 30% українських електростанцій було зруйновано, що призвело до масових відключень електроенергії по всій країні.

Матеріали по темі
Новий випуск Forbes Ukraine

Новий випуск Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні