Онлайн-кінотеатр Takflix запустив створення власної лінійки фільмів – Takflix Original. Дебютом стала короткометражна документальна стрічка «Голубівники Києва».
Amazon інвестує мільярди доларів у ШІ, роботів та машинне навчання. Якими принципами й правилами керується компанія?
Дізнайтеся вже 22 листопада на Forbes Tech 2024. Купуйте квиток за посиланням!
Ключові факти:
- Короткий метр «Голубівники Києва» можна безкоштовно переглянути на сайті онлайн-кінотеатру Takflix із території України до 30 березня.
- Сюжет «Голубівники Києва» описує життя киян Марка, Марата та Григорія, які живуть у спальних районах Лівого берега та тримають там маленькі голубівні. Щодня чоловіки доглядають за птахами, а раз на рік збираються з іншими голубівниками на пташиних ринках.
- Стрічку знімали влітку 2022 року на Русанівці, Дарниці та в Бородянці. Над зйомками працювали творці короткометражки «Вхід через балкон» – режисер Михайло Волков і продюсер Роман Блажан. Візуальною особливістю фільму є кадри київських спальних районів та архітектурна зйомка.
- У саундтреку стрічки – композиції ВІА «Кобза» з 1970-х і «Симфонія №1» автора музики Гімну України Михайла Вербицького.
- Наступним із серії Takflix Original в онлайн-кінотеатрі з’явиться короткометражний фільм «Це побачення» Надії Парфан, який отримав спеціальну відзнаку журі на цьогорічному Берлінале.
Контекст
Takflix – перший і єдиний онлайн-кінотеатр українського кіно, запущений в грудні 2019 року. За цей час його команді вдалося зібрати найбільшу колекцію українського кіно – від кінокласики та фільмів-призерів міжнародних кінофестивалів до дебютів молодих режисерів і мистецької документалістики.
50% від продажу квитків на Takflix отримують творці фільмів, розміщених на платформі. З 24 лютого команда онлайн-кінотеатру віддає 10% із кожного квитка у фонд «Повернись живим», а також організовує благодійні покази українського кіно по всьому світу.
«Вхід через балкон» – документальний фільм, що досліджує архітектурне явище українських саморобних балконів. Через історію феномена балконів стрічка досліджує історію пострадянської України – життя, культуру та взаємозв’язки між особистим і громадським простором міст.
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.