Категорія
Новини
Дата

OpenAI відкрив список очікування для платного ChatGPT Professional

1 хв читання

OpenAI, творець чат-бота зі штучним інтелектом, відкрив список очікування для «експериментальної» платної версії, яку він називає ChatGPT Professional, пише Business Insider.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Компанія заявила, що починає думати про способи монетизації ChatGPT, тому що це один зі способів, який розглядається для забезпечення його довгострокової життєздатності. В OpenAI заявили, що думки про монетизацію є «ранніми» і що «поки немає нічого офіційного, чим можна було б поділитися».
  • У повідомленні містится посилання на форму Google для реєстрації в списку очікування для ChatGPT Professional, який «завжди доступний», має більш «швидкі відповіді та включає щонайменше вдвічі більше пошукових запитів щодня порівняно з безкоштовною версією».
  • Користувачі, вибрані для доступу до пілотної версії, мають налаштувати процес оплати. У формі для запису у список очікування OpenAI ставить низку питань про ціни, зокрема про те, яка ціна буде занадто низькою, щоб користувачі могли довіряти якості чат-бота, яка ціна буде занадто високою і яка зробить ChatGPT «відмінною покупкою».
  • У своєму повідомленні компанія заявила, що зацікавлена в тому, щоб поспілкуватися з користувачами ChatGPT протягом приблизно 15 хвилин, щоб отримати ранні відгуки про свою професійну версію чат-бота.
  • В OpenAI зазначили, що ChatGPT Professional «є ранньою експериментальною програмою, яку може бути змінено».

Контекст

У 2022-му маловідома для широкого загалу OpenAI випустила одразу два трендових ШІ-продукти: текстовий ChatGPT та DALL-E2 для генерації картинок. Стартап задумувався як неприбуткова дослідницька лабораторія.

У 2021-му OpenAI оцінювали у $14 млрд. У 2023-му Microsoft збирається вкласти в розробника двох хітових нейромереж $10 млрд, придбавши 49% компанії. Ще $300 млн планують інвестувати Thrive Capital і Founders Fund, пише The Wall Street Journal.

Якщо угода, деталі якої просочилися в медіа, буде укладена, OpenAI коштуватиме близько $29 млрд.

Компанія не публікує фінансову звітність. OpenAI планує отримати мінімум $200 млн виторгу у 2023-му та вп’ятеро більше у 2024-му, за даними Reuters.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні