Категорія
Новини
Дата

Засновники Robinhood втратили статус мільярдерів. Ціна акцій компанії впала за півроку на 63%

Засновники платформи для трейдингу Robinhood Влад Теньов та Байджу Бхатт втратили статус мільярдерів, підрахував Forbes USA. З часу IPO акції компанії подешевшали на 60%

Forbes Ukraine виповнюється три роки. До Дня народження ми проведемо YouTube-стрім "За лаштунками редакції" де розкажемо, як працює Forbes. Стрім відбудеться 30 березня о 19:00. Подивитись його можна за цим посиланням

Ключові факти

  • Ціна акцій Robinhood впала на 63% від первинної публічної пропозиції у липні 2021 року. З початку 2022 року акції подешевшали майже на 20%.
  • Виходячи з ціни закриття акцій Robinhood $13,89 за акцію в середу, власний капітал Теньова і Бхатта тепер становить $845 млн і $911 млн відповідно проти пікових значень у $4,3 млрд і $4,9 млрд у серпні 2021 року.
  • Теньов і Бхатт можуть повернути собі статус мільярдерів: вони мають право на отримання акцій компанії у вигляді винагороди, якщо вартість паперів Robinhood досягне певних значень, зазначає Forbes.
  • Згідно з планом, підприємці протягом наступних восьми років можуть отримати 22,2 млн і 13,32 млн акцій відповідно. Це може принести обом засновникам мільярди доларів, пише видання.

Контекст

Теньов та Бхатт вперше стали мільярдерами ще у вересні 2020 року. Тоді пройшов раунд інвестицій, унаслідок якого вся компанія була оцінена у $11,7 млрд.

Виручка Robinhood за третій квартал 2021 року впала на 35,4% проти другого кварталу – до $364 млн, опинившись на 14% нижче прогнозів аналітиків. У жовтні компанія попередила, що зниження роздрібної торгової активності «може зберегтися» та негативно позначитися на прибутку у четвертому кварталі. Звітність за четвертий квартал та весь 2021 рік Robinhood має опублікувати 27 січня.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні