Категорія
Новини
Дата

Pandora планує використовувати перероблені срібло і золото у своїх прикрасах

1 хв читання

Данська ювелірна компанія Pandora пропонує облігації, орієнтовані на сталий розвиток, які включають мету використовувати 100-відсоткове перероблене срібло і золото до 2025 року, пише Bloomberg.

Як створити продукт, який полюблять клієнти? Отримайте цінні поради від співвласника monobank™ – Олега Гороховського. Купуйте квиток на Форум підприємців, який відбудеться 27 червня.

Ключові факти

  • Виробник ювелірних виробів продає дебютні облігації на суму €500 млн зі строком погашення пʼять років, за словами джерела. Пропозиція включає три цілі в області сталого розвитку, перші дві з яких спрямовані на скорочення викидів, а третя визначає загальне використання переробленого золота і срібла протягом двох років.
  • Пропозиція Pandora є частиною зусиль щодо зниження її залежності від ринку банківських кредитів та диверсифікації джерел фінансування. Компанія досягла «розміру та сили», коли «природно» отримати рейтинг і мати більше джерел фінансування, ніж просто кредити, сказав фінансовий директор компанії Андерс Бойєр в інтервʼю цього тижня.
  • За словами джерела, виторг від продажу буде використаний у загальних корпоративних цілях, включаючи рефінансування існуючого боргу, включаючи проміжну кредитну лінію. Угодою управляють Danske Bank A/S, Nordea Bank Abp, BNP Paribas SA та Morgan Stanley.
  • Pandora планує відкрити щонайменше 100 нових магазинів у 2023 році. Її акції зросли більш ніж на 35% з початку року завдяки високим доходам та планам викупу акцій.

Контекст

У жовтні минулого року Рrada представила свою першу лінію ювелірних прикрас зі переробленого золота. Лінія під назвою Eternal Gold є першою колекцією для світового бренду класу люкс, яка виготовлена зі 100-відсоткового переробленого сертифікованого золота.

Дебютна колекція налічувала 48 виробів, згодом її планували розширити. Ціни на прикраси варіювались від кількох тисяч до $60 000.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Передзамовлення нового номеру Forbes Ukraine. Купуйте зараз за 209 грн замість 279 грн

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні