Фуміо Кісіда /Getty Images
Категорія
Новини
Дата

Японія надасть Україні фінансову допомогу на $5,5 млрд

Фуміо Кісіда Фото Getty Images

Японія виділить $5,5 млрд допомоги Україні на відновлення інфраструктури. Про це сказав премʼєр-міністр Фуміо Кісіда, пише Associated Press

Список найбільших експортерів, рік війни Зеленського, пригоди Баффета в Україні, реанімація бізнесу Rozetka та ще два десятки ексклюзивних матеріалів. Forbes Україна випустив новий номер журналу. Купити його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням.

Ключові факти

  • На форумі у Токіо Кісіда заявив, що Японія прийме перший саміт країн G7, який відбудеться 24 лютого за участі президента України Володимира Зеленського.
  • Він також анонсував фінансову допомогу від Японії. «Україна все ще страждає від російського вторгнення, і її людям потрібна допомога, щоб відновити своє повсякденне життя та інфраструктуру, яка була сильно пошкоджена російськими атаками», – зазначив Кісіда.

Контекст

Японія приєдналася до США і європейських країн у введенні санкцій проти Росії через її вторгнення в Україну та наданні гуманітарної й економічної підтримки Україні. 

У грудні минулого року міністри фінансів G7 підтвердили спільний підхід до скоординованої бюджетної та економічної підтримки України у 2023 році та заявили про мобілізацію вже до $32 млрд. Також представники «Великої сімки» закликали Україну та МВФ до якнайшвидшого укладання програми з фінансуванням.

Матеріали по темі
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні