Категорія
Новини
Дата

ПриватБанк запустив програму підтримки експортерів

У ПриватБанку стартував прийом заявок на спільну з Експортно-кредитним агентством (ЕКА) програму підтримки експортерів. Клієнти банку мають можливість оформити позику до 5 млн грн на виконання експортних контрактів, йдеться у повідомленні пресслужби банку.

Головні матеріали Forbes Ukraine. Раз на тиждень на вашій пошті.

Ключові факти

  • На першому етапі партнерства з ЕКА ПриватБанк фінансуватиме українських товаровиробників, клієнтів малого, середнього та корпоративного бізнесу на придбання сировини та матеріалів для виконання експортних контрактів, повідомив член правління ПриватБанку Євген Заіграєв.
  • За умовами програми, ЕКА страхуватиме ризики банку за виданими кредитами на виконання зовнішньоекономічних контрактів. Максимальна сума такої позики може становити 5 млн грн, термін кредитування – до одного року, застава – майнові права за експортним контрактом та порука власника. 
  • Поєднання програми з «Доступними кредитами 5-7-9%» дозволить клієнтам банку кредитуватися за пільговими відсотковими ставками, зазначили в банку.

Контекст

ПриватБанк підписав угоду з ЕКА про співпрацю в межах програми портфельного страхування ризику банку за кредитами, які будуть видані на виконання експортних контрактів. 

У червні минулого року Мінекономіки та ЕКА у партнерстві з українськими банками запустили механізм підтримки експортерів під час війни – портфельне страхування виданих кредитів на виконання експортних угод зі спрощеними вимогами до застави. Раніше ЕКА повідомило про спрощеня вимог до експортерів, що потребують передекспортного фінансування в українських банках. До програми портфельного страхування внесені зміни, що дозволяють отримати доступне фінансування підприємцям, які тільки починають експортувати.

Матеріали по темі
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні