Категорія
Новини
Дата

Ринок нових легкових автомобілів у першому кварталі зріс у півтора раза

У першому кварталі 2024 року в Україні було зареєстровано 16 660 нових легкових автомобілів, повідомляє асоціація «Укравтопром». Це на 49% перевищує показник аналогічного періоду минулого року.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Найбільша кількість реєстрацій припала на легкові автобілі марки Toyota – 2643 авто, що на 52% більше показника першого кварталу 2023 року.
  • Динамічно зростали продажі другої за масовістю марки автомобілів Renault, 2165 яких додалося до українського автопарку – удвічі більше, ніж торік. Нові реєстрації автомобілів Audi зросли у 4,5 раза із дуже низьких результатів минулоріч – із 94 до 421 штуки.
  • Друге дихання отримали автомобілі Geely, продажі яких збільшилися із 37 торік до 165 одиниць у першому кварталі 2024 року (збільшення у 4,5 раза). Більш ніж у сім разів збільшилися реєстрації нових BYD.
  • Найкарколомніша динаміка – у електромобілів Zeekr: збільшення кількості реєстрацій за рік у 40 разів, із 3 до 121 штуки.
  • На відміну від 2023 року, продажі марок вищого цінового сегмента тепер скорочуються: кількість нових реєстрацій BMW зменшилася на 14%, Mercedes-Benz – на 40%, Land Rover – на 12%. Від цієї просадки встояв Porsche (+3%), а продажі марки Lexus зросли на 26%.
  • Обсяг нових реєстрацій вантажних і спеціальних автомобілів зріс на 28%, до 2864 штук. Лідером тут залишаються автомобілі марки Renault (932 штуки, приріст на 56%).
  • Натомість реєстрації нових автобусів і мінібусів скоротилися на 28%, до 305 штук. Кожен третій – марки Ataman, кожен пʼятий – Etalon.

Контекст

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні