У ніч на середу, 23 серпня, росіяни упродовж трьох годин атакували ударними безпілотниками південь Одеської області, повідомив очільник ОВА Олег Кіпер. За його словами, ціллю РФ була цивільна інфраструктура регіону.
Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.
Ключові факти
- Сили протиповітряної оборони знищили девʼять дронів типу Shahed-136/131. У Силах оборони півдня України повідомили, що росіяни вдарили по Одещині ударними безпілотниками зі східного узбережжя Азовського моря.
- У результаті атаки на Подунавʼя є влучання по виробничо-перевантажувальних комплексах, де спалахнула пожежа, загальною площею 700 квадратних метрів. Також пошкоджено зерносховища.
- На місці працюють усі відповідні служби.
- Серед цивільного населення постраждалих немає.
- Загалом вночі РФ випустила до Україні до 20 ударних дронів з району Приморсько-Ахтарськ (РФ), Чауда (Крим), ППО знищила 11 ворожих безпілотників, дев’ять у Одеській та два – в межах Запорізької області, інформують Повітряні сили ЗСУ.
Контекст
17 липня РФ направила Туреччині, Україні й ООН свої заперечення щодо продовження «зернової угоди» та відмовилася її продовжувати. Міноборони країни-агресора заявило, що через вихід Росії із «зернової угоди» з 20 липня всі судна, які прямують в акваторії Чорного моря в українські порти, розглядатимуться як потенційні перевізники вантажів військового призначення.
Після виходу з угоди Росія неодноразово бомбила українські порти та зернові склади. За даними віцепремʼєр-міністра з відновлення Олександра Кубракова, лише за дев’ять днів унаслідок атак РФ було пошкоджено та частково знищено 26 об’єктів портової інфраструктури та пʼять цивільних суден.
26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.