Категорія
Новини
Дата

Школа програмування GoIT разом з IT-гігантом EPAM запустили бакалаврат Software Engineering

1 хв читання

Українська освітня платформа GoIT у партнерстві з міжнародною сервісною IT-компанією EPAM відкрили перший набір на бакалаврат за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення», йдеться у пресрелізі. Наразі у GoIT Neoversity вже навчається понад 900 студентів магістерських програм.

Практичний МBA від Forbes на реальних кейсах, щоб прокачати навички управління на прикладі Володимира Кудрицького, ексголови правління «Укренерго». 

Премʼєра другого сезону YouTube проєкту «Директорія» вже на каналі Forbes Ukraine!

Ключові факти

  • Бакалаврат розроблено у партнерстві з EPAM, чиї освітні програми вже реалізовані у багатьох країнах, а тепер будуть доступні у Neoversity. 
  • Бакалаврат має офіційну українську ліцензію МОН (спец. 121, Інженерія програмного забезпечення). Випускники GoIT Neoversity отримують український диплом бакалавра EQF6, як і в інших класичних ВНЗ. 
  • Навчання на бакалавраті дистанційне. Для вступу потрібно скласти НМТ та подати документи до 30 липня. 

Контекст

Заснована в Україні у 2014 році школа програмування GoIT також працює на ринках Польщі, Румунії, Мексики, Колумбії та Філіппін. Серед планів компанії – виходити на два нових ринки щороку. Середня інвестиція GoIT у новий ринок – $300 000–800 000. 

У 2020-2023 роках GoIT збільшила доходи в доларах США більш ніж у 12 разів. У 2021-му GoIT отримала 140 млн грн виторгу, у 2022-му, за оцінкою Forbes, він підскочив до 200–400 млн грн. Кількість студентів школи перевищує 20 000.

GoIT очолюють серійний підприємець, керуючий акціонер Роман Корицький та генеральний директор Антон Чорний, один з лідерів Forbes 30 до 30.

У листопаді 2023 року Horizon Capital, провідна компанія прямих інвестицій у Центрально-Східній Європі з активами $1,5 млрд, оголосила про інвестиції в GoIT. Сума інвестиції може складати $10 – 15 млн, сказав Forbes наближений до угоди співрозмовник. 

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Попередній слайд
Наступний слайд