Категорія
Новини
Дата

Син Байдена визнав податкові порушення і пішов на угоду зі слідством

Син президента США Гантер Байден визнає себе винним за двома епізодами податкових порушень та уклав угоду з Мінʼюстом про випробувальний термін за звинуваченням у незаконному володінні вогнепальною зброєю, повідомляють Associated Press та CNN.

Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.

Ключові факти

  • 52-річний Гантер Байден визнає два податкові порушення в обмін на угоду зі слідством за іншим звинуваченням. Він заборгував щонайменше $100 000 федеральних податків за 2017 рік і щонайменше $100 000 за 2018 рік, зазначає CNN.
  • Байден погодився ніколи більше не володіти зброєю та взяв на себе зобовʼязання не вживати наркотики протягом двох років. 
  • Якщо Байден-молодший виконає ці умови, Мінʼюст, ймовірно, припинить переслідування за цим звинуваченням, зазначає AP. Угоду має схвалити федеральний суддя. 

Контекст

Розслідування щодо Гантера Байдена тривало кілька років. Податкові звинувачення були повʼязані з недотриманням термінів подання податкових декларацій за 2017 та 2018 роки, а також з неправомірною заявою про відрахування у розмірі $30 000 на ділові витрати.

Байдену також закидають покупку револьвера Colt Cobra 38 special, попри те, що він нібито вживав наркотики протягом 11 днів у жовтні 2018 року. Як зазначає NYT, слідство вважає, що він збрехав про це, заповнюючи бланк при купівлі зброї. Стаття за цим звинуваченням передбачає максимальне покарання у вигляді увʼязнення на строк до 10 років.

Матеріали по темі

26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні