Категорія
Новини
Дата

SkyUp отримав дозвіл на роботу в Канаді

Українська авіакомпанія SkyUp отримала сертифікат іноземного перевізника FAOC, що дозволяє працювати в Канаді. Про це йдеться у повідомленні на сайті авіаперевізника.

Інвестувати? Почекати? Продавати? Війна змінює все, крім обов’язку лідера приймати виважені рішення. Вже 30 травня 40+ спікерів поділяться досвідом на Першій щорічній конференції про фінанси, інвестиції та економічне зростання. Купуйте квиток за посиланням.

Ключові факти

  • Сертифікат FAOC дозволяє українській авіакомпанії надавати ACMI-послуги та виконувати чартерні рейси з інших країн до Канади.
  • Для виконання польотів за міжнародними маршрутами до Канади SkyUp отримав дозволи для девʼятьох літаків у своєму флоті. Це сім бортів Boeing 737-800, а також два борти Boeing 737-700. 
  • У межах сертифікації перевізник також отримав charter permit (дозвіл на виконання нерегулярних рейсів) і CBSA carrier code (код перевізника від Агентства прикордонних служб Канади). 
  • Тож авіакомпанія може виконувати чартерні рейси та надавати ACMI-послуги у повітряному просторі Канади. 

Контекст

SkyUp почав виконувати комерційні рейси за ACMI-контрактами з середини квітня 2022 року. У червні 2023-го, згідно зі звітом ACMI Contract Monitor від ch-aviation, перевізник увійшов до ТОП-15 постачальників ACMI-послуг і до переліку авіакомпаній з найбільшими ACMI-контрактами. 

25 вересня SkyUp отримав дозвіл на роботу на території США. Йдеться про сертифікат іноземного авіаперевізника FAR129. Для польотів у повітряному просторі США дозволи надано чотирьом літакам Boeing 737-800 у флоті авіакомпанії.

Матеріали по темі

Ви знайшли помилку чи неточність?

Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.

Виправити
Попередній слайд
Наступний слайд
Новий номер Forbes Ukraine

Замовляйте з безкоштовною кур’єрською доставкою по Україні