США виділять $68 млн ООН на закупівлю української пшениці для вирішення продовольчої кризи у світі, повідомив у твіттері держсекретар США Ентоні Блінкен.
Forbes Ukraine випустив новий номер журналу. Придбати його з безкоштовною доставкою можна за цим посиланням. У журналі: перший список найкращих роботодавців для ветеранів, список перспективних молодих українців «30 до 30», 40 компаній, які вийшли на іноземні ринки під час війни, історії Марії Берлінської, Всеволода Кожемяки та загалом майже два десятки текстів.
Ключові факти
- За словами Блінкена, США внесуть $68 млн у Всесвітню продовольчу програму для закупівлі української пшениці з метою вирішення гострої продовольчої кризи у світі.
- «Ми прагнемо підтримувати глобальну продовольчу безпеку для найбільш вразливих верств населення та закликаємо всі країни слідувати такому прикладу», – написав держсекретар США.
Контекст
22 липня в Туреччині підписано угоду про вивезення продовольства з портів України. Також у Стамбулі розпочав роботу Спільний координаційний центр, який здійснюватиме моніторинг роботи «зернових коридорів».
1 серпня вперше від початку повномасштабної війни з Одеського порту з українським продовольством вийшло судно. 5 серпня перший караван з українським продовольством вийшов із портів Одеса та Чорноморськ.
«Наша мета – нарощування перевалки в портах. Протягом двох тижнів плануємо вийти на обсяг перевалки 3–5 суден на добу», – сказав міністр інфраструктури Олександр Кубраков.
Напередодні з портів Південний та Чорноморськ вийшов сьомий та найбільший караван за час дії «зернових угод», повідомила Адміністрація морських портів України.
На борт Brave Commander завантажили 23 000 т пшениці, що згодом опиниться в Африці. Зазначається, що балкер зафрахтований Світовою продовольчою програмою ООН. Bonita везе 57 000 т продовольства до Південної Кореї. Обидва судна відправилися з порту Південний. З Чорноморська вийшли Osprey S, Propus та Ramus. Загалом вони перевозять 30 000 т продовольства і прямують до портів Туреччини та Румунії.


26 вересня на Форумі «Енергія бізнесу» Forbes збирає регуляторів і лідерів бізнесу. Мета заходу — обговорити проблеми і знайти рішення, які дозволять зробити українську енергетику дешевою, рясною та стійкою. Встигніть купити квиток!
Ви знайшли помилку чи неточність?
Залиште відгук для редакції. Ми врахуємо ваші зауваження якнайшвидше.